SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
hmm... jeżeli chodzi o przysiady to ścieżka kariery jest następująca:
1. przysiad klasyczny bez obciążenia
2. przysiad na bosu - trochę buja
3. przysiad z obciążeniem - bo za lekko
4. przysiad z obciążeniem na bosu - no bo praca nad równowagą...
5. a może by tak podcieść coś nad głowę i zrobić przysiad ? - OHS
6. nuda... podczepmy kettle do OHSa
7. a może by tak OHS na bosu
8. Nieee lepiej OHS na piłce
9. OHPS - Over Head Pistol Squat - no bo przecież na jednej nodze też można !
10
.
.
.


Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A na końcu przysiad bez uzycia nóg ze sztangą trzymaną nad głową bez użycia rak

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
OHS level YODA ;D

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dobra dobra, Panowie, co to za podśmiech**ki . Ćwiczenie na filmiku jest bardzo pomocne przy utrzymaniu spięcia i pozycji wertykalnej przy schodzeniu, bo jedno niestabilne zejście= bujnięcie kettli= katastrofa. Dlatego ze względów bezpieczeństwa do tego ćwiczenia dopuszczono tylko dwie osoby a i to jak widać było z asekuracją z obu stron.

Deadlift 4x10
55/65/75/85kg

Skill
One-Legged Squat progression

WOD

AFAP: Time Cap 9'
104x Wall-Ball 7kg
52x Pull-Up
DO 29 PULL-UPS

4 RFT: Time Cap 10'
28x Pistol Squat
15x Power Clean 35kg
3 RDS+ 20 PISTOLS

+1h Oly Skill


Z części siłowej jestem zadowolona. Pierwszy WOD- wall balle poszły mi w miarę, najpierw 30 a potem już po 10 z odpoczynkiem na 2-3 oddechy. Na podciągnięciach już nawet nie miałam za bardzo siły na kipping i ciężki dzisiaj synchron, ale coś uciułałam. Drugi ładnie- wszyscy robili pistolsy z trzymaniem ringów, chociaż oczywiście będę pracować nad RX'd, bo to wstyd trochę .
Generalnie jak spojrzałam na tablicę to widziałam katastrofę totalną i porażkę, a okazało się, że nie było tak źle.
Na Oly Skill troszeczkę Squat Cleanów i Clustery jedynki na 55kg plus kompleks na górę na 35kg (strict, push press, push jerk, split jerk).

Pozdrawiam




Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2016-05-18 20:43:30

Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2016-05-18 20:44:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Jesteś niesamowita!! Machasz ciężarami, które dla wielu facetów są poza zasięgiem. Szacun Oficjalnie stajesz się moją motywacją do cięższych treningów.
Mam nadzieje, że w sobote nie będę musiał pracować i zaliczymy wspólny trening

I powodzenia dzisiaj Malutki spoilerek: TC 25'

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzięki, na szczęście dzisiaj wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No wczoraj to może było wolne ale dziś to już by wypadało zrobić jakiś trening

Facio ze zdjęcia jest słaby ja robi na piłce ale jeszcze judnorącz i mam trochę więcej na tym kiju

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Tak szefie, dzisiaj grzecznie wypiske zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czekamy .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Co za presja .

Rano basen, coraz lepiej, 12 basenów na wejście i to połowa żabką- już nie mam problemu, w końcu czuję, że pływanie to cardio, a nie interwały.
Krosfity:

Pull-Ups 4x10
fioletowa guma

Swing On The Bar 3x20

Kipping Pull-Up Skill


WOD

EMOM 20' [5 rounds of]:
16 cal Row
30 Double Unders
15 Toes To Bar
30 Double Unders

+1h Mobility


Podciąganie trochę lepiej niż ostatnio. EMOM straszny- pierwsze 3 rundy ciężko ale się wyrabiałam, może z T2B nie zdążyłam i część z nich była na no-rep, ale nie wiem czy już w 3 czy od 4. Jeżeli o ten ruch chodzi to po prostu staram się robić najwyżej, jak jestem w stanie, narazie wciąż robię siłowo. Jak to dzisiaj trenejro powiedział- swingu to nie ma w ogóle, ale brzuch widać mocny . Po prostu nie potrafię jeszcze znaleźć rytmu na swing w tym ćwiczeniu.
Najgorsze było zdecydowanie wiosło, ale tylko w 5 rundzie przekroczyłam lekko minutę, bo w 4 rundzie zerwałam znowu dłoń na drążku i trzymałam rączkę od ergo na samych palcach. Nie wyrobiłam się też w ostatniej z DUs- weszło tylko 20. Przez uszkodzoną dłoń nie byłam też w stanie utrzymać intensywności na ostatnich T2B i poszły tylko 3, trochę było mi szkoda bo przez to zdołałam złapać oddech, ale to i tak było przedostatnie ćwiczenie.

Trening bardzo mocny i intensywny, walka o przetrwanie. Nieco za trudny dla grupy ogólnie, i dla mnie jeszcze też, a chłopaki mieli aż 20 cal do wymachania więc zajazd totalny.

Jednak na urodziny do butów dojdą także skórki gimnastyczne, żeby intensywność nie cierpiała przez ten drążek.


Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium