SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
A mozesz coś zapodać tylko ze sztangielkami, a nie sztangą?

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
przeglądnąłem parę stron i w większości jest prezentowany mc na prostych nogach więc filmikiem Cie nie poratuję niestety

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Rion
Czyli jak po treningu banan a potem wegle +bialko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
może być , jednak pamiętaj, że białko łatwowchłanialne po treningu to podstawa więc im szybciej dostarczysz białko tym lepiej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Rion
dzieki serdeczne za szybka odpowiedz
Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3312
Witam,
Robię fbw 5x5
Mam pytanie takie :
Jak wyciskanie żołnierskie w tamtym tyg robiłem 35kg ( w tamtym tyg był A-B-A). W tym robię B-A-B. w B jest wyciskanie żołnierskie. Wczoraj dałem rady tylko 40kgx3. Muszę chyba deload zrobić, czyli w sobotę mam zrobić 30kgx5 ? i za tydzień 35kgx5 czy w sobotę 30kgx5 i za tydzień też 30kgx5 i dopiero za 2 tygodnie 35kgx5 ?

Rozpiszę tak (będzie łatwiej zrozumieć :D ) :

wtorek (wczoraj) Wyciskanie żołnierskie 40kgx3 = deload
czw bez wyciskania
sob Wyciskanie żołnierskie 30kgx5?

czw za tydzień 30kgx5 czy 35kgx5 ?

Zmieniony przez - qwerty69 w dniu 2012-04-18 16:45:19

Zmieniony przez - qwerty69 w dniu 2012-04-18 16:45:46

dążę do bycia ideałem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9351
jeszcze raz ten plan i jeszcze raz pytanko do traktora lub kogos innego

A
- przysiad 5x5
- wyciskanie na lawce 5x5
- wioslowanie 5x5
- pompki na poreczach 3x max ilosc powt.
+
lydki lub brzuch 2-3x15-20p

B
- przysiad 5x5
- wyciskanie w staniu 5x5
- mc(klasyk) 1x5(5x5)
- drazek (podchwytem) 3 x max ilosc powt.
+
brzuch lub lydki 2-3x15-20p

czy nie przetrenuje nog z tym MC? pytam bo codziennie dojezdzam do pracy pare km rowerem i przy treningu przysiady+mc czuje nozki ostro:D moze cos mniej obciazajace nogi zamiast zwyklego mc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
qwerty

zaraz! spokojnie.
jak wam sie powie o czyms,to zaraz bedziecie tak robic-znowu na slepo.

BIERZESZ POPRAWKE NA SLABY DZIEN?
NA TO,ZE OLALES ZARCIE 1-2 DNI WCZESNIEJ?
ZE SPALES NIE TAK,JAK TRZEBA?
ZE MASZ MOZE PROBLEMY POZA SALA,KTORE WPLYWAJA NEGATYWNIE?
A W KONCU:
ZE NA TWOIM POZIOMIE SKOK o 5kg W TAK MALYM BOJU,JAK WYCISKANIE W STANIU OKAZAL SIE ZBYT DUZY DO OPANOWANIA?

CWICZ DALEJ!
PO PROSTU PRACUJ NA TYM OBCIAZENIU.
DZISIAJ ZROBILES 40X3...A NA NASTEPNEJ SESJI...CZY MOZE ZA DWIE - ZROBISZ TYCH POWTORZEN WIECEJ.



senianek

cwicz.
nawet nie zdajesz sobie sprawy,jakie zdolnosci adaptacyjne ma Twoj organizm-a zwlaszcza NOGI.



Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-04-19 00:09:12

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
siema, doradźcie jakimi ćwiczeniami zastąpić trzy ćwiczenia: 1-sze na trica wyciskanie sztangi w wąskim chwycie, 2-ie na nogi przysiad ze sztangą na karku, 3-e na plecy podciąganie na drążku w szerokim chwycie. Zmieniam właśnie plan treningowy w splicie po 10tygodniach i nie wiem na jakie zastąpić te trzy główne ćwiczenia? dzięki pozdro

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Cino69
siema, doradźcie jakimi ćwiczeniami zastąpić trzy ćwiczenia: 1-sze na trica wyciskanie sztangi w wąskim chwycie, 2-ie na nogi przysiad ze sztangą na karku, 3-e na plecy podciąganie na drążku w szerokim chwycie. Zmieniam właśnie plan treningowy w splicie po 10tygodniach i nie wiem na jakie zastąpić te trzy główne ćwiczenia? dzięki pozdro


przysiadu i drążka nie zmieniaj to jest baza treningu możesz je usytuować w innym miejscu ale z planu nie wywalaj albo zmień ich formę, wyciskanie wąskie możesz zamienić na pompki na poręczach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium