PLECY + TYŁ BARKU + BICEPS
1. Podciąganie nachwyt 4x8-10
10x0 / 10x0 / 10x0 / 10x0
2. Pendlay row smith 4x8-10
10x80 / 10x80 / 10x80 / 10x80
3. Wiosło półsztangą jednorącz 4x10-12
12x40 / 12x40 / 12x40 / 12x40
4. Ściąganie do klatki neutral 4x10-12
12x70 / 12x70 / 12x70 / 12x70
5. Face pull 4x12-15
15x40 / 15x40 / 15x40 / 15x40
6. Uginanie hantlami siedząc z oparciem 4x10-12
12x12 / 12x12 / 12x12 / 12x12
7a. Uginanie z klamrami wyc dolny 3x12
12kg
7b. Uginanie z linką 3x15
30kg
+ aero 20 min
Nowy trening, tym razem będzie to split. Zacząłem od pleców, i w sumie trening spoko. Nie weszło mi jedynie wiosło półsztangą, zupełnie nie mogłem wyczuć lewej strony... Nie wiem jeszcze czy zmienię to ćwiczenie następnym razem, czy spróbuję jeszcze raz. Reszta spoko, fajnie wchodziło. Wszystko z zapasem, choć pendlay dośc ciężko.
Od dzisiaj jeszcze dodaję oxę 50mg ed.
Od tego zaczynamy redukcję, 108kg.
