SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Ja to samo, i to nie był ostatni raz na pewno Nie pamiętam, kiedy ostatnio coś sprawiło mi taka radość. Chyba tylko pierwszy trening po wyjściu ze szpitala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Strzelanie jest kozackie, szkoda tylko że nadal mega drogie , jakby tak było więcej fajnych strzelnic to extra zabawa i spedzanie wolnego czasu w gronie znajomych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Z octem tez uważaj. Najlepiej rob test na zakwaszenie zoladka zebys nie pofrunal w drugą stronę bo linia jest dosc cienka.

A strzelnica super sprawa , fajny relaks i jest czym baniak zająć.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
prz1993
Ja to samo, i to nie był ostatni raz na pewno Nie pamiętam, kiedy ostatnio coś sprawiło mi taka radość. Chyba tylko pierwszy trening po wyjściu ze szpitala.


No tak się domyślałem Trza się kiedyś wybrać liczniejszą grupą i urządzić sobie zawody o burgery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
No to jest myśl Droga zabawa, to fakt. My dzisiaj byliśmy z moją podopieczna, która ma licencje to i tak mieliśmy za 50% ceny wszystko, a nastrzelalem tyle że przy rachunku zawału prawie dostałem Ale próbowałem wszystkiego, jechałem z nastawieniem for fun. Strzelając tylko z pistoletu, myślę że koszta do zaakceptowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
No najgrosze w sumie jest to, że wejście jeszcze takie drogie nie jest ale później każda kula to już od 3-4 zł wzwyż tak jak w Łodzi a jak wiadomo kilka broni no i po kilka kul to się robi grubo kilka stówek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Też się piszę W technikum latałem na strzelnicę Legii (I już mnie Łukasz pewnie znienawidzi bo z Widzewia... ) i kozak sprawa

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
E tam Ja nie jestem żadnym pseudofanem Widzewa Jedni kibicują Legii inni Widzewowi a jeszcze inni Siarce Tarnobrzeg

No to trzeba się zebrać. Zayebistą opcją jest też laser tag ale to już tak najlepiej 6-8 osób x) i wtedy można się ganiać


Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2/3/2019 8:42:50 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dupa, zwykły paintball i chuy

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Dzisiaj dwójki i biceps. Szału oczywiście nie było, ale chociaż potreningowy wszedł normalnie. Więc może coś ciut lepiej z tym apetytem. Odstawilem na razie tylko IPP, ocet dopiero zakupiłem. Jutro jeszcze betaina dojdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium