SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870248
Wiem wiem. Póki co i tak mam luźny okres, więc nie przeżywam że forma ucierpi. A swoją drogą, to posiłki dają tu na prawdę spoko, nie to co w tym szpitalu gdzie leżałem z żółtaczką. Do tego Sylwia zawsze wpada chociaż na chwilę i donosi zapasy serków wiejskich, szynek, białka Po prostu dobija to bezczynne leżenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no takie lezenie masakra, kiedys jak leżałem tydzien to ciągło sie w nieskoncoznośc;/ jeszcze pierwsze 3 dni mogłem wstawac tlyko tyle co do kibla i oczy zaklejone wiec widzialem tylko ciemnosc:d

a to teraz Przemo masz tam jakiegoś drena czy juz zaszyte wszytsko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870248
Mam cały czas, i te rozcięcie teraz jest sporo większe. Opatrunek trzeba zmieniać 3-4x dziennie, bo inaczej całe łóżko już nasiąka krwią... A z weselszych rzeczy - właśnie odwiedzili mnie Kondziu, Lasican i Soir No szczególnie tych dwóch ostatnich to się nie spodziewałem. Dostałem zapas czekolady żeby masa nie spadała i monstera zero jeszcze z Holandii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
i coś takiego naprawdę się ceni jeszcze raz zdrówka Przemek, w zasadzie powinno już być teraz tylko lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870248
No ponoć przyjaciół poznaje się w biedzie A szczególnie Łukasz - ile już w tej biedzie dla mnie zrobił, to chyba tylko Sylwia go przebija Ale fajnie że wgl ktoś dzisiaj wpadł, bo akurat dzisiaj Sylwia niee może, więc miałem inne towarzystwo i ten czas jakoś zleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Boze ale hvjnia :(

A swoja droga podejscie lekarzy w porzadku? Czy stereotypy i ocenianie z gory?

Kuruj sie :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
prz1993
Oczywiście były pytania czy to aby nie przez sterydy, ale tak żartobliwie. Ogólnie raczej spoko

to żartownisie na szczęście solco to nie sterydy, więc z czystym sumieniem mogłeś powiedzieć "nie"

po cichu obserwuję i obserwuję.... nic do zazdroszczenia, oby teraz już tylko było lepiej i jak najprędzej powrót do sprawności trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia, trzymaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
prz1993
No ponoć przyjaciół poznaje się w biedzie A szczególnie Łukasz - ile już w tej biedzie dla mnie zrobił, to chyba tylko Sylwia go przebija Ale fajnie że wgl ktoś dzisiaj wpadł, bo akurat dzisiaj Sylwia niee może, więc miałem inne towarzystwo i ten czas jakoś zleciał


Przemo!
Cała przyjemność po mojej stronie Ty dla mnie też zrobiłeś ogrom za co zarówno ja jak i Marta jesteśmy Ci wdzięczni
Poza tym wsparcie w trudnych chwilach a taką teraz masz z racji bezczynności to coś co leży w mojej naturze
Jak dziś rozmawialiśmy! Chwila moment i staniesz na nogi! Bo co Cię nie zabiję! To Cię wzmocni
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870248
Najprawdobodobniej za chwilę koleina operacja... No słabo jest, wszystko spuchnięte co raz bardziej, a lekarze nie wiedzą czemu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium