SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3434400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie bij już nic na wodzie, a jak chcesz TAD, solco itp. to idź do kliniki gdzie robią wlewy. Jest ich kilka w Warszawie. Zapłacisz więcej, ale nie skończysz znowu w szpitalu

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871088
Nie no sam se będę bił ale w kabel. Kwachor - akurat z zębami nie mam absolutnie żadnego problemu, więc to też nie to. No nie wiem, póki co nie mam pojęcia jak się dowiedzieć. Może Luki wejdzie to coś podpowie (a jak nie to go pomęczę na pw ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
właśnie jak napisałeś 1 post o tym problemie to się zastanawiałem, dlaczego ty tego solco nie dałeś w kabel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887430
prz1993
Nie no sam se będę bił ale w kabel. Kwachor - akurat z zębami nie mam absolutnie żadnego problemu, więc to też nie to. No nie wiem, póki co nie mam pojęcia jak się dowiedzieć. Może Luki wejdzie to coś podpowie (a jak nie to go pomęczę na pw ).


Obgadamy ten temat w następną niedzielę:D
A póki co zrobię re-search ze swojej strony co i jak by można było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871088
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
prz1993
Właśnie tego już nie wiem. Na pewno zrobię te badania co Luki pisał. Bo lekarz oczywiście twierdzi, że kłamię że to był zastrzyk z solco, a na prawdę to były zanieczyszczone sterydy...

czyli wyszło na to co wcześniej napisałem, że lekarz wie lepiej od Ciebie co było bite. Zobaczył dotyranego kolesia = na 110% bierze sterydiany
na Twoim miejscu dopytałbym się dokladniej lekarze co to za bakteria była,potem poszperać u wujka google co to za dziadostwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
alexus
prz1993
Właśnie tego już nie wiem. Na pewno zrobię te badania co Luki pisał. Bo lekarz oczywiście twierdzi, że kłamię że to był zastrzyk z solco, a na prawdę to były zanieczyszczone sterydy...

Zobaczył dotyranego kolesia = na 110% bierze sterydiany


Widząc akurat Przemka to byłby idiotą gdyby uwierzył, że to naturalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871088
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale tak naprawdę co za różnica co było bite. Shota robiłeś sam, a Tadek był tak naprawdę niewiadomego pochodzenia. Z medycznego punktu widzenia tak jakbyś bił towca.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871088
No ja wiem, ale im chodzi o samo podejście, tak jakbym nie chciał się przyznać... Wiesz jak sobie wczoraj "zażartował", żeby jak to powiedział - dać mi nauczkę? Że podejrzewa u mnie guza mózgu... Do mnie to nie dotarło i nawet się tym nie przejąłem, ale Sylwia to prawie się załamała, cały dzień prawie ze mną siedziała i już kombinowała co tu robić ze studiami i pracą. Aż wieczorem doktorek jej powiedział, że to taki żarcik, żebym sobie przemyślał czy warto brać saa... no kvrwa żenada...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

forma lato