SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
Erwi na spokojnie Stety czy nie, ja jestem świadomy co mi grozi, i że to problem z mózgiem a nie ręką czy nogą. To że ktoś mi to napisze, w moim myśleniu nic nie zmieni, tak jak i to, że ktoś napisze że "wszystko będzie dobrze"... Mój stan psychiczny i tak jest słaby, i żaden komentarz tutaj nie zmieni go na lepsze, ani jeszcze gorsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 37 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 371
Erwinos, podejrzewam, że jak Przemek dostał wstępne informacje od lekarzy, to sam się zainteresował tematem i szukając informacji na temat tego co mu EWENTUALNIE może grozić, na pewno spotka się z takimi właśnie opisami.

Ale też nie ma co zakładać od razu najgorszego.

Mnie bardziej zdziwiło jak autor tematu napisał, że musi na razie odpocząć od tego wszystkiego, być może całkowicie zrezygnować, a ktoś się pyta czy mu hantle do szpitala podrzucić... Rozumiem, że forum o tematyce sportowej, ale są w życiu ważniejsze sprawy, niż krata na brzuchu i duży biceps.

Trening po wyjściu że szpitala nadal będzie, bo nawet lekarz mu będzie zalecał trening rehabilitacyjny, szczególnie jak mu jedną stroną odcięło, żeby odzyskać sprawność, bo chwilowo lewa strona może być słabsza, a jednak trzeba jakoś normalnie funkcjonować.

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Testovin chyba żartu nie wyłapałeś w mojej wypowiedzi ze się czepiasz. Lecę po hantle i ordynatora aby zrobić wspólny trening.
Przemo, dobrze zrozumiałem ze wychodzisz w poniedziałek? Jakieś zalecenia do czasu kolejnego badania?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
Heh zacytuję Ci mojego neurochirurga - "rób to co robisz, ćwiczenia nawet wskazane, sterydów też nie każę Ci odstawiać, bo to co się dzieje nie ma z tym nic wspolnego". Mam po prostu brać leki przeciwpadaczkowe i żyć jak żyję. Choć co do saa postanowiłem coś już wcześniej, i tego zdania nie zmienię. Zostanie tylko dawka trt testa i GH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
erwinoos
nie wiem w ogóle jakim prawym ludzie dodają takie wpisy jak ten powyżej i w jakim celu to piszą, chcecie, żeby Przemek totalnie się załamał i jeszcze do tego dostał depresji zanim w ogóle otrzyma jakąkolwiek diagnozę związaną z jego stanem zdrowia?
W czym takie komentarze mają mu pomóc?

totalnie nie rozumiem po cholere ludzie coś takiego teraz piszą!


A głaskanie i mówienie, że będzie zaj**iście jak po przeziębieniu pomogą? Też nie i Przemek przecież jest świadomy. Przecież Damios nie napisał tego aby depresję pogłębiać. Trzeba być dobrej myśli i czekać na kolejne badania, rozwój sytuacji. Także luzik Erwi i Tobie się przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Akurat gh + guzy to średni pomysł. Zobaczymy co tam wyjdzie faktycznie bo to wielka nie wiadoma. Mojej tez robili to badanie z kontrastem ale u nas robią tak ze jeszcze nie mieli przypadku z powikłaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Rozumiem. W takim razie sensownie bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
"rób to co robisz, ćwiczenia nawet wskazane, sterydów też nie każę Ci odstawiać, bo to co się dzieje nie ma z tym nic wspolnego"

Dobrze, że masz ogarniętego chirurga, oby tylko tacy Ci pomagali, żebyś nie trafił na jakiegoś partacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium