SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
A to zmienia postać rzeczy :D Ich zdaniem nie ma ludzi chorych w naszym kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
lasican1
MARIAN 17
ja przynajmniej juz chyba wiem czemu u mnie ciagle zatoki itp...WZJG to chorba autoimmulogiczna wiec odpronosci brak, organizm sam siebie jakby "zjada" ;/


Cały zeszły rok to przechodziłem łącznie z wizytą w szpitalu.... u mnie też wyszła autoimmunologiczna która się ciągnie i ciągnie.
Najgorsze jest to, że w żaden sposób z tym gonwem nie można walczyć jak chorowałem to 1-2 miesiące się ciągneło....




czyli to h**ostwo co ci sie na głowie robi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Dobry temat akurat, bo właśnie się okazało, że ta klatka to żadne naderwanie, ani w ogóle żaden uraz miesniowy, a po prostu znowu mój gronkowiec dał o sobie znać, i nazbierało się tam w chuy ropy. Dzisiaj była już tak twarda i nabrzmiala, że nie wytrzymałem i wbilem igłę Wywaliłem na razie 20ml, i już lekko lepiej jest. Teraz jadę do Kamila na rehabilitację, ale jak wrócę, to dokończę ściągać chuyostwo.
I w sumie już wszystko jasne - gorączka, brak apetytu, osłabienie. Wszysciutko się wyjaśniło No może poza tym skąd tam ta ropa, bo nie poyebało mnie na tyle, żeby robić strzały w klate...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Może właśnie od wcześniejszego naderwania stan zapalny się paprał




Ej nie obrażaj tak ogółem, ja robię w klatkę


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-08 13:53:20

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-08 13:54:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
MARIAN 17
lasican1
MARIAN 17
ja przynajmniej juz chyba wiem czemu u mnie ciagle zatoki itp...WZJG to chorba autoimmulogiczna wiec odpronosci brak, organizm sam siebie jakby "zjada" ;/


Cały zeszły rok to przechodziłem łącznie z wizytą w szpitalu.... u mnie też wyszła autoimmunologiczna która się ciągnie i ciągnie.
Najgorsze jest to, że w żaden sposób z tym gonwem nie można walczyć jak chorowałem to 1-2 miesiące się ciągneło....




czyli to h**ostwo co ci sie na głowie robi?


Dokładnie tak.
Wyszło, że była/jest to choroba autoimmunologiczna a dokładniej bakteria (zabij mnie ale nazwy nie pamiętam) z którą każdy normalny zdrowy organizm jest sobie w stanie z nią poradzić. Mój uj wie skąd nie był
Teraz radzi sobie już z nią dużo lepiej sądzę, że moje hartowanie organizmu m.in na saunie czy lodowate kąpiele trochę to wspomogło do tego ziółka typu: żeń-szeń, czystek, aloes, jeżowka i jakieś inne bajery z ajurwedy które wynalazła moja teściowa.

Przemo - grubo w takim wypadku - ale właśnie najdziwniejsze jest to - skąd to kvrestwo się tam wzięło o_O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Powoli robi się w tym dziale seria przypadków niczym z Dr. House, szkoda tylko ze czyimś kosztem-marzeniami.
Zdrowia Panowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Dziwne skad ja tam ,ogolnie nie ma zartow z ta ropa.U mnie byl przypadek jbenla wino na wodzie w bark a ropa poszla na czworoboczny i najszerszy troche to trwalo zanim doszli skad tam...Nic Ci nie pozostaje tylko odciagac ,najlpeij igla 2,1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
to znaczy,że Przema np. kiedyś uj**ał szerszeń, potem się zagoiło,ale tak naprawdę była sobie cysta gdzieś w mięśniu uśpiona i po roku,dwóch nagle jej się przypomniało żeby yebnąć i przy okazji rozsiać po organiźmie bakterie/gronkowca?? to by miało sens nawet i składało się logicznie w całość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
masakra jakaś...może tu zwykly Kowalscy nie zaglądają do nas bo powiedza ze to przez to co robimy
ja juz syłyszałem ze te jelita to przez białko ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Haha ja jakiś czas temu jak miałem dietę od T. Sowińskiego słyszałem od gastrologa jakie to WPC może być szkodliwe (za Tadka jadłem w dodatku tylko naturalne, bez aromatów, słodzików) a na drzwiach gabinetu wisiała reklama jakiegoś preparatu odżywczego aptecznej firmy z białkiem serwatkowym i sojowym w składzie... ale weź wytłumacz. Za to jak w słodyczach i lodach zawarta jest serwatka i to ta nieoczyszczona z laktozą, to jest ok, bo każdy człowiek może sobie czasem pozwolić na małe co nie co :P Ciężko o kumatego lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium