SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Co już nie będę duży. Jak dalej będzie taki postep w poprawie zdrowia, to jeszcze zdążysz wrócić zanim się obejrzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
Tylko wiesz, głównym ograniczeniem jest serce. Jak je bardziej dobiję, to już skończy się operacją... na pewno będę mógł jeszcze sporo wykrzesać z ćwiczeń, których obecnie nie mogę robić przez brzuch i plecy (sq, mc, wiosła, ohp itp). Będę też próbował dodawać niesterydowe dodatki, kiedy progres się będzie zatrzymywał (peptydy, jak będzie kasa to gh, może sarmy). Więc jeszcze kilka asów w rękawie mam Ale saa nie dołożę, a wiadomo że to głównie to będzie miało wpływ na wielkość tej masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A czemu akurat sarmy? Tak naprawdę nie wiesz co tam siedzi, więc przy kłopotach zdrowotnych tym bardziej bym sobie odpuścił.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Aaa rozumiem, myślałem, że to głównie płuco Cię ogranicza a nie samo serce. Tak to faktycznie nie za ciekawie, ale i tak trzymam kciuki by skończyło się wszystko jak najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
Progres i tak jeszcze będzie Właśnie gadam z kumplem z UK, który dobrze siedzi w temacie, to uświadomił mi, jak wiele mogę jeszcze zdziałać bez dodawania saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Kolega bral lgd, ostaryne, rad140 - cisnienie mu wypieprzalo mocno, szczegolnoe rad.

Ostaryna solo jedynie bez efektów ubocznych.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Paweł z DSM nagrywał ciekawe filmiki o sarmach, możesz rzucić okiem w wolnej chwili ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
Średnio lubię go słuchać, ale czasami faktycznie mądrze gada. Zobaczę, dzięki

Poszła rundka na rowerze. Jednak średnia trasa Sporo świateł, i jedna taka górka że ledwo wjechałem W połowie wpadła też chwila przerwy na chodzenie po sklepach, bo zajechałem do Factory No ale ogólnie zmachałem się nieźle.
Muszę jednak lepszy rower kupić. Ten będzie dla Sylwi, a ja jak będzie kasa, kupie coś takiego jak polecił mi Bzyku - taki między kolarzówką a góralem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemek dziennik śledzę na bierzaco ale gdzieś mi umknęło co dokładnie okazało się z sercem poza przerostem? Byłeś już u tego kardiologa ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium