SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69207
Ja nie chcę być nie miły i nie odbierz mnie źle! Ale wszyscy prawie wszyscy tu Ci przyklaskują i zachwycają się forma!
Ale powiedzmy szczerze problemy zdrowotne są od koksu i wszystkiego z tym związane....
Czy zdrowe jest trzymanie 10lat jednocyfrowego BF? Zdrowe jest robienie wagi 112-118 i później spadek na 98 czy kiedyś nawet na 87....i tak 3 razy do roku....Dziwne środki typu dhb, menty, dnp,GW, estro ubite do zera, efka, ceny itd ..sam Przemo wiesz że organizm bronil i walczył ile się dało od dłuższego czasu ale " nie dał rady".
Teraz szukamy przyczyny i wszyscy co walimy koks wmawiamy sobie że to nie od saa i wiecznie jałowego jedzenia....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69207
Uważam że spokojnie się wykaraskasz z problemów i będzie wszystko dobrze.
Tylko obiektywnie " walnij " sie w głowę i podejdź do tego normalniej i na luzie... Po co Ci cały rok prążki na tyłku??
I teraz do Twoich najlepszych kolegów : niech Cię stopuja i gadają rozsądniej a nie nakręcają na formę ...bo do czego Ci ta forma!!
Wiem że mi się oberwie za ten wpis. Ale musiałem Przemkowi to napisać bo widzę nikt nie chce tego otwarcie napisać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
Masz rację, prawie że wszystkim. Tylko że to już było dawno temu, po tym rozsypało mi się serce, i po tym już od kilku dobrych lat przystopowałem z towarem. Nie wiem czy jesteś na bieżąco, chyba nie, ale od 3 lat leciało max 750mg testa, bolda czy deki, i tylko pod zawody teraz master, wino i 350mg trena. A z prążkami na dupie trochę bez sensu wypaliłeś, bo przecież celowo tego nie robię. Taki mam organizm i tyle, chyba bardziej chore by było żebym dopychał kcal syfem z maka, tylko po to żeby się bardziej ulać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 45
Przemek do 10 pażdziernika masz jeszcze trochę czasu. Znajdż doświadczonego neurochirurga weż te wyniki, zapłać jeśli trzeba i zrób konsultacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
A czy ktos tu nakreca na forme? Na branie saa? Przeciez juz powiedzial ze schodzi z towaru bo to nie jest najwazniejsze. A wy bijecie piane. Wazne zeby wszystko bylo dobrze. Nie robie juz spamu ale wiekszosc tu leci 3x tyle a takiej formy nigdy nie mialo.
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
I jeszcze raz napisze, bo widzę że niektórzy gdzieś coś tylko przeczytają że wylądowałem w szpitalu, to oczywiście musiało być od towaru... Nie, tym razem nie od towaru. Mam wykrytego jakiegoś tętniaka w skroniowym płacie mózgu, którego nie było 3 lata temu, jak szło 2x więcej towaru i środki dziwne jak dhb, menty czy dnp. I żeby ludzie zrozumieli, że takie coś może zdarzyć sie każdemu, bez względu na to czy bierze saa czy nie, napisze to co fajnie kilka stron wstecz napisał Marian - zgadnijcie, ile na oddziale było doyebanych osób? 1, ja, a każdy był tam po udarze, wylewie, z tętniakiem czy chuy wie czym jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 45
prz1993
napisze to co fajnie kilka stron wstecz napisał Marian - zgadnijcie, ile na oddziale było doyebanych osób? 1, ja, a każdy był tam po udarze, wylewie, z tętniakiem czy chuy wie czym jeszcze.


Zgadza się, każdemu może się stać. Jako, ze pracuję w szpitalu to niech Marian doda czy były to osoby młode. Pewnie ponad 80% po udarach, wylewach to osoby starsze. Młodsze się zdarzają, ale to nieleczone nadciśnienie, ludzie otyli z cholesterolem grubo ponad normę. Czasami nadużywający alkoholu, raczej rzadko zdarza się osoba młoda, zdrowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ale tutaj się kłania czytanie ze zrozumieniem, pisałem o Wzjg A nie u udarach zawalch itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 45
Odniosłem się do postu Przemka to on pisał o udarach, wylewach. Niedługo mogą dojść jeszcze problemy z nerkami, dializy. Znam dwie osoby, znaczy jednego takiego wielkiego dawno nie widziałem, może coś się udało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium