SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Cayek
A ja to nie wiem. Obecnie mam non stop na czczo z 85 i po posiłkach z insą/berberyną 80-85 i w ogóle mi się nie chrzani jakość sylwetki. Wszystko idzie na + więc o kant dupy idzie rozbić tak niskie wartości raczej.


Zazdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Ale Kondziu czego Ty oczekujesz, jak to są normalne zdrowe wartości? Jeszcze raz powtorze - cukier poniżej 60 to nie jest nic dobrego, do czego trzeba dążyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Oki, ostatni trening za mną. Nie będę już dawał wypiski, bo to mało istotne już. W każdym razie poszło fajnie i bez przygód
Redukcja trwała - sam nie pamiętam 12 albo 13 tygodni. Waga przez ten czas spadła ze 118kg na 102,4kg. Niby dużo, ale wiadomo co stanowiło te 118kg. Wymiarów za bardzo nie znam, wiem tylko ze łapa spadła z 50,5cm na 48cm, i udo niestety z 77 aż na 71cm. No ale to standard u mnie niestety. Z redukcji jestem bardzo zadowolony. Jedyne co przeszkadzało, to mocny głód od jakiś 3 tygodni. Poza tym cały czas siła, energia na bardzo wysokim poziomie Celem było sprawdzenie, czy jestem w stanie zrobić formę prawie startową, i jak będzie wyglądała sylwetka po tych wszystkich problemach. Formę chyba zrobiłem, a sylwetka moim zdaniem nadaje się znowu na scenę
Jutro robię off, a od czwartku zaczynam masę. Będę wychodził powoli reversem, bo nie zależy mi już na wielkiej rozbudowie. Chcę poprawić kilka słabych punktów, a do tego nie potrzebuję powrotu do prawie 120kg. Priorytetem na sezon masowy jest szerokość pleców, i tricepsy. Ewentualnie jeszcze lekka poprawa talii, choć ona i tak nie wiem czy nie wygląda lepiej niż przez tym wszystkim Nie wiem jeszcze tylko, czy zacznę od razu od priorytetu, czy na razie na spokojnie zwykły PPL na "rozruch", a potem priorytet. Ale to przemyslę jutro.

No i co, zostały foty. Jak mówiłem, porobiłem wszystkie (tak, nawet brzuch i uda, która też wychodzi mi co raz lepiej ) pozy, w gaciach startowych, tak jak radził Mati. I faktycznie ta sylwetka chyba jeszcze trochę zyskała






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534

wielkie wow, petarda to wszystko wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Świetnie Ci wyszla ta redukcja.. całość godna podziwu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Redu wyszło naprawdę ekstra, za rok spokojnie możesz startować :) Zresztą jakby nie ten brzuch to mógłbyś teraz na PCA wychodzić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470127
Drogi Przemku w końcu zaczynasz pisać w pozytywnych słowach o swoim brzuchu ale serio na tych fotach nie widać żeby coś w przeszłości było z nim nie tak 2021 musisz spróbować wystartować, i nie będzie to "tylko" for fun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
k***a mógłbyś teraz wyjsc ot tak dla testu - bez nastawiania się tylko by sprawdzić ile ci brakuje jeśli chodzi o czas spięcia brzucha

Co Ci szkodzi gościu -,-

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Bo sprawdzić to sobie mogę na stoperze Juz w glowie nie ma żadnego "for fun". Jest chęć walki o medale, jak kiedys. A sam wiesz, że na scenę ta kontrola jeszcze jest za slaba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jakbym Cię nie znał to z tych fotek bym pomyslal, że lada moment jakiś start. Mega to wygląda, z lap nie widać że zleciało aż 2.5cm, z ud może trochę ale masz je tak porobione, że yebac te cm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium