SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agnieszka Świtalska-Nawrocka przygotowania Ladies

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
Witam wszystkich forumowiczów, dla tych którzy mnie jeszcze nie znają ....nazywam się Agnieszka Świtalska-Nawrocka Swoje treningi w siłowni rozpoczęłam mając 15 lat, już po dwóch latach treningów zaliczyłam swoje pierwsze zawody w kulturystyce kobiet zdobywając pierwsze medale ( brązowy medal w kategorii do 52kg na Mistrzostwach Polski, srebrny w Mistrzostwach Polski juniorek). Kierunek studiów nie stanowił dla mnie problemu, AWF nie mogło być inaczej. Od tego czasu interesuje mnie wszystko co jest związane z kształtowaniem ciała, ukończyłam wiele kursów i szkoleń w zakresie różnych form ćwiczeń kształtujących ciało.. W czasie studiów zdobyłam uprawnienia sędziowskie, obecnie jestem sędzia klasy 1 w kulturystyce i fitness. Wróciłam po latach do startów i zdobyłam dwukrotnie Mistrzostwo Polski (2010, 2011), oraz medal na Mistrzostwach Europy(2011r) w kategorii body fitness.
Wraz SFD rozpoczynamy przygotowania zawodniczek i zawodników do startów w zawodach.....nie mogę sie już doczekać. Jestem właścicielką siłowni IRON GYM w Poznaniu gdzie regularnie mam nadzieje spotykać osoby wybrane do programu. Oczywiście zapraszam także inne chętne osoby do współpracy na zasadach komercyjnych .. Zapraszam do programu !!!






Zmieniony przez - Aga Iron w dniu 2016-01-12 13:55:03
4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Sawka0023 Nabor byl zakonczony na poczatku lutego. Zapraszamy do dzialu Przygotowanie do Zawodow do sledzenia dziennikow uczestniczek Pierwszego Startu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Dzień dobry Pani Agnieszko

Zatem będzie to wyglądało tak:

W przypadku panów kompleksowa obsługa będzie po stronie Adama Adamskiego

natomiast w przypadku pań będzie to już gruby eksperyment:)

Pani Agnieszka będzie odpowiedzialna za wizerunek pretendentek, będzie kierowała zespołem - czyli...

Dietetyk Tadeusz Sowiński będzie przygotowywał metody żywieniowe na dany etap/cel wytyczony przez Panią Agnieszkę

Trener Wojtek Jusiel będzie konstruował trening wg tego co u danej zawodniczki Pani Agnieszka zaleci poprawić.

Myślę, że będzie to hicior i nowy standard przygotowań zawodniczych w Polsce.


Nabór zaczniemy za 2-3 dni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Witam Panią serdecznie
Na początku bardzo Pani dziękuję za cenne wskazówki dot. treningu oraz pozowania, które otrzymałam w niedzielę podczas wspólnego treningu.
Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się podszlifować pozowanie pod Pani okiem

A tymczasem życzę samych obiecujących sylwetek w naborze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
witam serdecznie:)
nie moge się doczekac az ruszą dzienniki:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Pani Agnieszko-

Ciagle jestem pod ogromnym wrazeniem Pani wiedzy oraz profesjonalnego przekazywania informacji.
Z tego miejsca chcialam Pani jeszcze raz podziekowac za cenne uwagi i wskazowki.

Osoby, ktore zostana wybrane w naborze beda mialy ogromne szczescie moc z Pania wspolpracowac.
Mam cicha nadzieje, ze uda mi sie jeszcze z Pania niejednokrotnie spotkac)

Zycze samych sukcesow jak rowniez samych pieknych somatycznie sylwetek!





Zmieniony przez - CruellaDeMon w dniu 2016-01-12 15:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Witamy w dziale

Po niedzielnym treningu w Iron Gym i po usłyszeniu wielu cennych wskazówek w kwestiach sylwetki bikini, jestem przekonana, że dziewczyny w naborze zyskają profesjonalne przygotowanie do wystąpienia na scenie.

Mam nadzieję, że bede jeszcze miała możliwość spotkania z Panią i podpytania o swoją sylwetkę

A tymczasem przyszłym kandydatkom życzę powodzenia i wiedzcie, ze będziecie pod okiem trzech najlepszych fachowców w swojej dziedzinie
Warto się zgłosić i skorzystać z takiej możliwości!!
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
...dziękuję za przemile powitanie, Super sprawa mieć tak dużo do powiedzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
Aga Iron
...dziękuję za przemile powitanie, Super sprawa mieć tak dużo do powiedzenia
Start w zawodach może być jednym z najwspanialszych przeżyć w życiu, ale wymaga solidnego przygotowania.......pogodzenie obowiązków życia codziennego, stawienie czoła przeciwnosciom na które napotykamy i rzetelną realizacja planu... Czy każdy dotrwa do końca?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Witam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 464
Witam,
Nabór miał być do niedzieli z tego co wyczytałam, ale temat został zamknięty. Czy jest jeszcze szansa na wrzucenie swoich zdjęć?


Zmieniony przez - kicia321 w dniu 2016-01-24 23:34:47

Karolina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 464
Dodaję tutaj zdjęcia, ponieważ temat z naborem został zamknięty.

Karolina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY START - NABÓR KANDYDATÓW

Następny temat

ALLNUTRITION w super cenie dla zawodników.

WHEY premium