SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Sytuacja niecodzienna, do tej pory niespotykana chyba więc nie dziwi takie przybicie i brak ochoty na trening itp. Mam podobnie. Mieszkam na wsi więc cieszy mnie chociaż słoneczna pogoda i możliwość Cardio w formie marszu w terenie.
Cieszyć powinna powaga większości rodaków, potraktowanie sprawy poważnie w porównaniu z resztą Europy. Polacy jak pokazuje historia w takich cięższych okresach potrafią się jednoczyć i radzić sobie z problemem. Angole... Przecież to zawsze lewusy były więc nie dziwi mnie ze dalej piwskiem umysly zalane.
Z mojego punktu widzenia(i Pawła także) martwić może brak reakcji ministra sprawiedliwości w sprawie zakazania widzen w ZK. Odbyly się w ten weekend w całej Polsce, nie muszę chyba mówić jak to "ruszy" jak się wirus do takiej jednostki dostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870248
Kamil ja też jestem że wsi. Ale nie boli mnie to, że raptem czegoś w sklepie brakuje, czy że coś jest zamknięte. Uwierz, dobrze wiem jak to jest nie móc mieć tego co się chce, nie ważne z jakiego powodu. Zupełnie nie w tą stronę myślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Grzechu u nas z tego co wiem nie było widzen, jutro się dowiem, bo chyba będę zmuszony w urlopie patrzex na te gęby kierowników i kraty, ale jedyna alternatywa treningu w moim wypadku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja akurat nie boję się tego, że się zarażę (póki co) , ale bardziej skutków ekonomicznych, cen w sklepach (w lewiatanie mieli w piątek pierś z kurczaka za 27zł), miesiąc dwa, trzy mogę siedzieć w domu, ale co potem? Nagle się okaże, że ceny z kosmosu różnych produktów, gospodarka będzie się podnosić z tego latami.Nie wiadomo ile to potrwa, ale krysys dopiero nastąpi w niektórych państwach, we Francji dziś wybory, brawo dla nich, w Irlandii szkoły i eventy odwołane ale co z tego jak bary pełne ludzi... Będą drugimi Włochami.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
No akurat nasz narod potrafi sie zjednoczyc mimo innych pogladow w trudnej sytuacji. Pokazaliśmy to nie raz i mysle ze teraz tez wyjdziemy z tego z jak najmniejszym uszczerbkiem... Duzo tutaj zalezy od nas...
2

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
truska45
Grzechu u nas z tego co wiem nie było widzen, jutro się dowiem, bo chyba będę zmuszony w urlopie patrzex na te gęby kierowników i kraty, ale jedyna alternatywa treningu w moim wypadku


TO daj znać bo jestem ciekaw czy gdzieś się jednak dało, tylko nie u mnie bo dyrekcja zesrana że strachu przed widzeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Co by nie mówić Polacy to inteligetny naród ( mimo tego , ze wymordowano nam sporo uczonych w okresie wojennym ) w takich skrajnych sytuacjach rozsądek
bierze górę , wiec również mysle , ze to k******* nie rozprzestrzeni się na taka skale jak w innych krajach .
Mieszkam w Anglii widzę co się tutaj dzieje , oni nie tyle , ze nic z tym nie robią to jeszcze śmieją się z innych, ze panikują . Zarażonych przybywa z każdym dniem i to w setkach . Dziś pojawiła się informacja , ze rząd spodziewa się zakażeń nawet w 60% populacji , a dalej ch** z tym robią , poza podaniem do informacji , ze napewno zabraknie miejsc w szpitalach ... to jest kpina
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Brytole mają wywalone czytałem o tym że oni nie będą wszystkiego zamykać bo gospodarka dostanie po dupie, ciul zarazi się 80% społeczeństwa trudno większość i tak przejdzie bezobjawowo a że starszych trochę wybije... Wliczone w koszta. Potem ktoś wyprodukuje szczepionkę wezmą gotowca zbiorą hajsu i wróci do normy. Z tym że oni z mniejszym uszczerbkiem dla gospodarki, a my dostaniemy po dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
No tam widziałem to chyba nadal knajpy itp normalnie otwarte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Dzisiaj mieli jakiś bieg. Bodajże 6tys ludzi w jednym miejscu. Był też mecz Liverpool - altletico przy pełnych trybunach w tym 3 tys kibiców z Madrytu.
Także pełen spokój
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium