SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
Domyślam się. Ja już swoje zdążyłem zobaczyć, i uwierz, że często dziękowalem Bogu, że mnie w sumie "tylko" to spotkało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Heja na poczatku zdrowka Prezmo dla Ciebie. Czytam ten I inne dzenniki z tzw 'partyzanta' od wielu wielu lat. Cwicze tez dlugo z przerwami bywalo raz lepiej raz gorzej jak to w zyciu, ale to jest moja pasja I zawsze sie przewijala, wyciagala z dolka I prawdziwi ludzie pasji wiedza o czym mowie. W zeszlym roku cwiczac bez zadnego celu stwierdzilem a uj robie taka redukcje jak pod zawody zobacze czy dam rade I zrobilem. Przepracowalem caly rok ciezko az do teraz I za 20 dni startruje pierwszy raz. Spelniam swoje jakies marzenia o ktorych kiedys nigdy nie myslalem ,czy bede 1,4,czy 9 pyerdole to, robie to bo chce sam sie sprawdic ile jestem w stanie dac z siebie I co mysli ktos ze to tyle, koniec? To dopiero poczatek, przez ten yebany upor bo jak ktos robil forme pod zawody to wie ze nie ma czegos takiego ze sie nie chce ,nieda itd nic kurva nie stanie na przeszkodzie, dopiero przygotowania otworzyly mi oczy, zaczynam dzialac tak jak pod zawody w innych spektach zycaia ze sie nie poddam! ze zrobie to co chce nie wazne czy ktos bedzie mowil czy sie da nie da czy nie w uju mam zrobie to bo chce bo wiem ze dam rade! I mysle ze wiekszosc cwiczacych tu panow zawodnikow tak ma ze silownia jest pasja, ale przez to ze to nie jest lekka I latwa da sie osiagnac inne duze sukcesy popatrzmy do okola, jak rozejrze sie w pracy mam ludzi trenujacych ale forme mam tylko JA! czy jestem od nich lepszy? napewno w jakims stoponiu bo nie odpuszczam. Jest bardzo wiele osob ze swiata nie tylko kulturystyki ale ogolnie sportu ktorzy osiagneli grube sukcesy biznesowe. Najbogatsi ludzie tego swiata trenuja rozne spoty wstaja o 4 rano I biegaja po kiego ch przeciez maja wszytko? Po tego ze jak by nie wstawalnie nie biegal to zapewne byl by w czarnej dupie. Opisalem sie ale jezeli ktos pisze o sterydach=smierc My to wiemy ale ja jak i Przemek napisal nie zaluje ze zaczalem bic bo bym nie byl ta sama osoba ktora jestem. Milego dnia zycze Laczy nas pasja ! Pozdro dla kumatych!
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
...
Napisał(a)
Usunięty przez antypimp za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
kuerte1971
No i to jest właśnie chore "i Ty zawsze decydujesz co chcesz brać i ile...." i młodzi ludzie biorą, bo chcą być lepsi, silniejsi. Pokonać innych za wszelką cenę. Myślisz, że za 20 lat ten puchar będzie miał jakiekolwiek znaczenie?. Mało kto pamięta zawodniczki z dawnego NRD teraz to już nie są kobiety a stali się facetami. I jak czuły się zawodniczki czyste przegrywające właśnie z takim dopingiem?.



Jak ja kocham takie wypowiedzi,typowo "januszowate" spojrzenie na świat.Napiszę tylko tyle,że w życiu nie zrozumiesz człowieka z pasją i duszą sportowca.Taki ktoś będzie dążył dobycia lepszym za wszelką cenę i nikt nie powinien tutaj nikogo umoralniać i mówić czy coś jest dobre czy złe,czarne czy białe.Medal zawsze ma dwie strony i wbrew pozorom większość ludzi doskonale zdaje sobie sprawę z konsekwencji tego co teraz robią.Czemu nie umoralnia się tak ludzi którzy co tydzień ćpają i chlają w klubach,a ich wyniki są pewnie 5x gorsze niż niejednego sportowca?Odpowiedź prosta bo na to jest przyzwolenie społeczne,bo tak robi większość - BĄDŹ JAK WIĘKSZOŚĆ I NIE PRÓBUJ SIĘ WYCHYLAĆ BO JEŚLI TO ZROBISZ TO GRUPOWO CIĘ ZLINCZUJEMY I ZMIESZAMY Z BŁOTEM.
Ludzie nienawidzą czuć się gorsi,słabsi temu zawsze gdy pojawi się ktoś inny niż cała szara masa na horyzoncie zaczyna się gadanie,tak samo jak grupa przeciętnych lasek zobaczy jakąś śliczną dziewczynę i zaraz słychać komentarze "zobaczcie jaka księżniczka,na pewno taka i nie taka"

A co do tych starych czasów i tego,że było zdrowo i nie brali lub brali mniej to jeden z moich dobrych znajomych podczas mś weteranów na początku lat 2000 odbywających się w Białymstoku przywoził osobiście dla naszego najsławniejszego weterana metę w środku nocy bo zapomniał zabrać z domu i jak to określił "pompa schodzi" na jego oczach otworzył słoik i nie licząc nawet tabletek łykną 2 garści 8ml aptecznego propa dziennie(25mg/ml czyli 200ed)nic nowego i żadne szok.Tak to było zdrowo
14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
Luki idealnie jak zawsze. Drugie zdanie które napisaleś - dlatego właśnie nawet nie próbowałem przedstawiać swoich racji, bo wiem, że do kogoś kto nie jest w naszym "kregu", i tak nic nie dotrze
...
Napisał(a)
Usunięty przez antypimp za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
Ale zawsze znajdą się i ci z piekną estetyką, i ci karykaturalni. Bumstead, Rahbar, Breon Ansley, czy nawet ci z open - de Asha, McMilan, Bonac, Rhoden - mają brzydkie sylwetki? A kiedyś też trafiali się tacy jak Palumbo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie widzę sensu dalszej konwersacji,do "janusza" nie przemówisz on wie swoje i już,każdy z nas ma swój świat i niech tak zostanie
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kuerte1971
No i to jest właśnie chore "i Ty zawsze decydujesz co chcesz brać i ile...." i młodzi ludzie biorą, bo chcą być lepsi, silniejsi. Pokonać innych za wszelką cenę. Myślisz, że za 20 lat ten puchar będzie miał jakiekolwiek znaczenie?. Mało kto pamięta zawodniczki z dawnego NRD teraz to już nie są kobiety a stali się facetami. I jak czuły się zawodniczki czyste przegrywające właśnie z takim dopingiem?.


czyli Twoim zdaniem lepiej zycie przezyć na kanapie z browarem? szczerze p******iłbym takie zycie, od poniedzialku do piątku jakos zleci weekedn sie zabawie i na nowo, to raczej nie napedza do zycia a wrecz dołuje, a pasja? pasja z serca to cos co daje ci kopa do działania masz jakis cel i chcesz go zrelizowac
napewno nie jeden co nie robi tego z pasji nie raz by odpuscił, atak mimo ze czasem jestes mega zmeczony to i tak wstanies zo tej 5 rano n przed praca i j**niesz to cardio...a potem jaka satysfakcja

już nie mówie o tym jak uda się zrezlizowac ten cel, stajesz w koncu na tej scenie i to jest twoje 5 min, ogłaszają wynik i jak słyszysz ze ty jesteś zwyciescą-nie do opisania, czego niestety ty pewno nie uswiadczysz z takim podejściem, a szkoda

mimo tego ze ja staram sie dbac o profilaktykę, robie sytematycznie badania to napewno zdrowie tak i tak cierpi ale jak chłopaki wspomnieli pewno nie bardziej jak o tych co chleja i cpaja, a u mnie inne uzywki nie istneija bo tego nie potrzbeuje
nie wiem jakim jesteś lekarzem ale mam andzieje z etakim ze jak do niego ktos przyjdzie i sie przyzna ze bierze saato nie zorbis zmu wywodu na temat saa jakie to szkodliwe tlyko pomozesz. osobiscie ja zawsz emowie otwarcie z lekarzem i na roznych sie trafia jedni zrumieja inni

to tak samo jak porónujesz obecna ere BB do straych czasów, ale to ludzie napedzają to ze sportowcy chca byc lepsi i lepsi, przykład na Olimpiadzie tam kazdy chce oglądac wyniki, kazdy chce widziec rekordy ale k***a nie zdaja sobie z tego sprawy ze to dla przecietego kowalskiego nie osiaglane i tam musi byc doping, no ale jak juz czasem ktos przez przyapdek wpadnie to sie zaczyna gadanie bo to na stredyach no jak tak mozna itp
wiec jedno albo drugie


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-07-08 10:08:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium