SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Z posiłkami BT mam to samo - nienawidzę :p Przej**any temat u Ciebie z tym apetytem.. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kilka lat temu próbowałem manewru z tkuszczami, spora część wegli zamieniłem na tluszcze ale zdrowe- losos, orzechy oliwa. Skończyło się tak ze po 2 dniach z kibla nie moglem zejsc a apetyt to padł całkiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Michał właśnie o dziwo teraz na prawdę było spoko. Ja wiem że to nie jakieś ogromne ilości, ale te 660g ww w dni HC dość lekko wchodziło, i to bez MK właśnie. No aż dopadł mnie ten wirus czy cokolwiek to jest...

Mati i u mnie pewnie byłoby podobnie. Z takich typowo BT posiłków to właśnie łosoś jeszcze w miarę wchodzi, i w sumie codziennie wpada 100-150g w ostatnim posiłku. A reszta to serek wiejski, i tluszcze dobijam z nutlove czy masła orzechowego, więc średnio... z raz na tydzień zjem jajka z majonezem czy jajecznicę, ale częściej to też już mnie odrzuca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Spróbuj może mascarpone z białkiem, to najprostszy posiłek jaki mi się kojarzy BT, który mógłbym Ci wejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
goloneczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
to zrob sobie na slodko reese's cup'y. bierzesz foremki np. na muffiny i na spod wlewasz rozpuszczona gorzka czeko, do lodowki/zamrazarki zeby zastygla, pozniej kladziesz warstwe masla migdalowego, czy jakies innego i ponownie zalewasz gorzka czeko i ponownie do lodowki i masz legitne reese's cup'y bez wegli a na boku wpi zeby dopic bialko w posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Jak jemu najprostszy omlet z patelni nie wychodzi to co Wy mu tu za przepisy dajecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
BroStyle
Jak jemu najprostszy omlet z patelni nie wychodzi to co Wy mu tu za przepisy dajecie


Krzychu rozj**ał :d

Ja ostatnio awokado polubiłem
W dnt robię pastę awokado i tuńczyk w sosie własnym. Dobrze wychdozi lekko przyprawi i trochę cebulki.
Ostatnio też mniej jajek wychdozi i zazwyczaj w dnt to jajecznica ale z białek jaj potem Białko dobijam wpi i 80g masła migdałowego i gra :d

P. S w tej pozie bokiem bardzo dobrze to wyglada ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Dzięki, miło że ktoś pochwalił formę, a nie tylko podśmiechuyki No ale fakt, Gesslerowa to ja nie jestem, i takie wykwintne dania to chyba nie dla mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium