SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja u tego majstra -> click naprawiałem się jak mi coś strzyknęło, że z wyra wstawałem 40 minut
dobry jest , możesz spróbować
ostatnio też kolegę naprawiał jak się popsuł przy przysiadach i też mu się udało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ja bym obrał troche inny kierunek jako ze jestem po operacji odcinka ledzwiowego. Ucisk na nerw trwal tak dlugo ze malo co nie obumarl a to wiadomo nic dobrego. Miales robione MRT jak sie nie myle tylko nie wiem czego dokladnie. Jesli kregoslupa udalbym sie na konsultscje do Neurochirurga. Kregarz to chyba Chiropraktyk czy jaknto sie zwie tez nie jest zlym pomyslem aczkolwiek dobrze by bylo jakby zobaczyl zdjecia. Meczylem sie wiele tygodni jak ty, do tego stopnianze sralem placzac z bolu, po operacji jestem jak nowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Przemo, szukaj od razu dobrego neurochirurga. Powie Ci wszystko dokładnie i wcale nie będzie Cię kierował na operację, jeśli to nie będzie potrzebne. Ja na takiego trafiłem rok temu i wiem od tamtej pory co i jak. Co mogę, a co nie, a to ważne bardzo na dłuższą metę.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dokladnie operacja to ostateczna opcja. U mnie koniecznoscia byla bo krag sie posypal a ze lokalni lekarze nie chcieli postawic diagnozy ani wyslac na rezonans to ciaglo sie to 6tyg prawie. 6 tygodni lykalem opiaty i inne syfy a bol byl nadal. Neurochirurg to moim zdaniem osoba pierwszego kontaktu. Napewno nie ma co czekac, trzeba dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Po wizycie u fizjo powoli się poprawia, dzisiaj skoczyłem nawet na bieżnię na 25 min, bo muszę zacząć się ruszać. Siedzenie w fotelu 24/dobe nie pomaga raczej... Jutro kolejna wizyta. I mam nadzieję że tak jakoś to ogarnę. Niestety, jak zrobiłbym rezonans i znowu poszedł prywatnie do lekarza, to już byłbym z kasą na minusie, a za miesiąc wakacje. A i tak ponad 500zł zostawiłem tam prywatnie, a dowiedziałem się tylko że mogę mieć zator, co też się nie potwierdziło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
tak to niestety dziala dzisiaj, idziesz do lekarza po to zeby sie leczyc i placic, nie po to zeby sie WYleczyc, bo z tego nie bedzie biznesu, przykre ale prawdziwe
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Dokładnie, żenada... Wgl to już ogarnęła mnie taka obojętność. Wyglądam jak kupa, na wagę w ogole nie patrzę. Nie łudzę się już, że lada dzień zacznę ćwiczyć, i jeszcze coś z tej formy będzie. Ten rok już jest spalony, pod każdym względem. Liczę, że chociaż Sylwia i Kondziu nie przyniosą wstydu w Sopocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No siedzenie/lerzenie niestety to zabojstwo, trzeba pozostac w ruchu w miare mozliwosci. Byle fizjo cos zdziala i zebys mogl na wakacjach odpoczac troche od bolu kazdego rodzaju. Zycze zdrowka Przemku a na reszte sam zapracujesz jak bedzie juz po wszystkim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium