SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Nie no to było bardziej w formie żartu, nie potrafiłbym już z tego zrezygnować Tylko właśnie ten cel... obecnie nie ma żadnego, i to trochę dołuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Może ty po prostu potrzebujesz złapać trochę wiaturu w żagle (z zewnątrz, poza swoim własnym otoczeniem) - ustaw sobie coś na jesień i podporządkuj co się da temu celowi - jak wyjdzie (a wyjdzie jak to wszystko sobie w głowie i z ludźmi ogarniesz) to dalej będziesz płynął na tej fali kolejny rok .
OD fali do fali, jak surfer


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2018-04-24 15:28:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Przemo a tobie nic w zyciu innego nie sprawia przyjemnosci poza silownia? Nie masz innych zainteresowan, nie masz jak spedzic wolnego czasu? Moze zmien nastawienie, priorytetem jest zdrowie i skup sie na czyms innych niz sylwetka, na to przyjdzie czas, juniorem juz nie jestem, czas cie nie goni.

Nie tylko progres sylwetkowy sie w zyciu liczy i nikt ci nie kaze z tego rezygnowac na zawsze, po prostu krok do tylu zeby potem zrobic dwa w przod a w miedzy czasie mozesz skupic sie na czym innym
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Jesień już odpada, pamiętaj że jeszcze 2 miesiące będę naprawiał hdl. Potem zrobię redu, to okaże się, że progresu wgl nie ma Ale może wiosna Gorzej jak w pierwszej fali od razu utonę

Cv - no w sumie to tylko trening i jedzenie Teraz w sumie bardziej skupiam się na formie Sylwii na Sopot, no i podopiecznych, bo jeszcze kilka startów zostało. No ale to też jeden temat


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2018-04-24 15:35:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
ja bym na Twoim miejscu po Sopocie, jezeli wczesniej nie ma opcji - wylaczyl telefon na 2-3 dni, wyj**al neta i samemu wszystko przemyslal, posiedzial z Sylwia i mial wyj**ane na to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
Wez Przemek może idź na ryby jakbys wybral pomorze zachodnie i moje rewiry to moglibyśmy jKis oboz treningowy zrobic a jest z kim na rejonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemek mam obecnie podobnie. Sylwetka niby typowo klasyczna (szkoda tylko ze nigdy nie dopiąłem do końca) ale do max limitu dołożę może 2-3 kg, a to nie jest cos co mnie satysfakcjonuje. Chcislbym ważyć te 95 kg przy podobnych kształtach. Ale to do dołożenia ponad 10 kg mięsa w moim przypadku a przypuszczam ze w kat do 100 i tak bym zniknął bo jak widać proporcje zbyt wielkiego znaczenia nie maja. Chociaż patrząc na ciężka z MP dociecie tez nie ważne :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja myślę Przemo ze 2-3 miechy i jak wrócisz na plene obroty to zobaczysz jak pójdzie. Pakuj Sylwie i wpadaj na wioche do mnie;d ja tez kiedys musze na wawe tam do was wpaść bo teraz jest Was tam sporo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Marian - może przed Sopotem któregoś weekendu uda się jakoś zawitać do Ciebie Lubię tamten klimat, bardzo fainie mi się kojarzy
Marian 2 - no już rok temu korciło wpaść do Ciebie pośmigać bananem Ale wiesz jak to bez fury. A do Sopotu większą paczką lecimy tym razem.
Mati - jeśli mówisz o zwycięzcy do 100kg, to wiedz, że dostał powołanie na Europę Fakt, żenada... chociaż jakby taka obsada miała być co roku, to ja mogę do tych 100kg wychodzić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium