SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
prz1993
Zaraz będziemy wiedzieć czy Kondziu będzie miał wolne. Jak co pamiętam o opaskach

Extra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Dobra udało się, także jutro jesteśmy


serio nie wierzyłem że się uda ale super wiadmość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Dobra, po 12h wróciliśmy do domu Zapowiadało się na słaby trening, bo podróż tak mnie zmuliła, że czułem się jak na jakimś kacu Ale jak już zaczęliśmy, to poszło mega! Ćwiczyłem tylko z Damianem, cała reszta pompowała górę Najlepszy trening od dawna, jednak porządny partner dużo daje. Siady obaj skończyliśmy na 8x165kg. O dziwo poszło mi dość lekko, mimo że gryf był wygięty i cała sztanga się telepała A tydzień temu 160 jakoś ciążyło. Damian też dał radę 8x, potem tylko w regresach mi wychodziło więcej powtórzeń. Dalej hack maszyna - bardzo fajna na tej siłowni, ruch zupełnie inny niż u mnie. Tutaj już Damian robił kilka powtórzeń więcej w regresach. Dalej wyciskanie na suwnicy - no tu tu już odpadałem, ja w regresach po 14-15x, Damian ponad 20 Na dobicie siady na jakiejś dziwnej maszynie, które w sumie średnio wchodziły, ale na zakończenie wyszlo spoko. Potem już dwójki - uginanie w 8x8 i MCNPN, też na tym samym ciężarze jechaliśmy.
Jestem na prawdę dumny z Damiana, a ci co widzieli jego nogi na pewno potwierdzą, że same to się takie nie zrobiły Kawał kopyta, mam nadzieję, że będzie coś widać na filmikach od Banana
Największe wrażenie zrobił na mnie nie kto inny jak Marian - no nabicie przy tak niskim bf niesamowite! Wyróżniał się z tłumu bardzo Wolski wiadomo - wielki, ale cieszy mnie to, że moja noga w sumie niewiele mniejsza od Jego, bo robiliśmy porównanie w lustrze
Bzyku to wygląda jakby kończył redu a nie zaczynał No i te łapy jak zawsze robią wrażenie
Poznałem Grześka - Opalinho. Dużo nie pogadaliśmy, ale wydaje się taki swojski, normalny chłop I forma też przyzwoita jak na okres w którym jest ostatnio.
Łukasz - Lasican po ostatnich problemach też aż tak źle nie wygląda jakby się mogło wydawać A mam nadzieję, że teraz załapał trochę motywacji No i zapowiedizał się już u mnie za tydzień

Nie wiem czy był ktoś jeszcze z SFD. Było tak dużo osób, że nawet jak się przedstawiali to i tak nie kojarzyłem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hehe dzięki!
Trening rewelka, mimo że każdy robił co innego. No i świetnie było Was wszystkich zobaczyć, bo w takiej ekipie nie widzieliśmy się już dobre ładnych kilka miesięcy.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Ale żałuję, że nie dałem rady przyjechać
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzięki Przemo za takie słowa Teraz już chyba mogę uwierzyć w to że jakiś progres jest chociaż Kondzio też gadał że poszło
masa jeszcze do konca roku to ozbacyzmy co bedzie, chociaz jak to z Wolskim stwierdziłeś że penwo bedzie dłużej

dobrze ze w koncu udało sie spotkac bo ostatnio nie po drodze;/

Sylwia chyba tez torche doyebała od ostatniego czasu :D

A Ty kvrwa w koncu sie zalej :P Ci co byli ze mną nie mogli wyjsc z podziwu że takie suche nogi masz i kabel na kablu No ale w sumie tak jest plus do tego rozmiar i robi wrazenie

byslcie gdzies potem czy od razu na chatę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Zwialiśmy odrazu do Warszawy ;p
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
No my tez od razu na chatę, ale kierowca sztan na autostardzie 200-220 to nawet nie wiem kiedy droga zleciała dobrze ze z tyłu siedziałem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium