SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja jak sprawdzałem tydzień temu to teraz 70 miałem ;p
Ale więcej niż 74-75 to chyba nigdy nie miałem



Zmieniony przez - winterR w dniu 2021-11-13 17:56:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowa Przemo! Przewalony okres teraz z tymi infekcjami. U mnie też co chwila ktoś chory. Mnie póki co omija. A fondo uf to 77 w dniu startu, u mnie w szczycie masy ledwo 70:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Tylko najgorsze jest to, że raczej nie dociągnę na tych kcal do świąt, i zaraz będę musiał robić minicuta. Apetyt już leży, a teraz przy chorobie to już całkiem tragedia. A waga też już stoi jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1800
Absolutnie się nie czepiam ale porównując do Wintera czy Dawida to nawet 80cm ci nie pomoże Przemo bo masz jakiś inny układ mięśni na udach i nie wyglądają one tak fajnie jak u nich . Przynajmniej wg mnie oni mają pękate nad kolanem i do bioder wszystko się dobasowuje schodząc z obwodu gdzie u Ciebie im wyżej tym większa średnica no i łydki mizerne przy tym . Mati też ma podobne do ww Wintera i Cnoty. Kable kablami ale do estetycznej sylwetki im bliżej tym samym .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Spoko, a ja absolutnie się nie zgadzam, bo ja sam jak i mnóstwo innych osób, uważam że akurat przyczepy na udach mam rozstawione bardzo dobrze, i czwórki mają świetny kształt. A do Dawida nawet nie mam zamiaru się porównywać, myślałem że każdy zrozumiał że to był żart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25502
Biggboy dawaj te swoje foty z postawioną butelkom coli na brzuchu zabłyśnij forma pokaż wszystkim jak powinny wyglądać konkretne czwórki i łydki bo mniewam że jako ekspert na pewno masz kozackie chciałbym zobaczyć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1800
Nie mam lepszych , pisze po prostu z punktu widza i podałem które fajniej wyglądają wg mnie. Ciężko to zrozumieć czy wazelina forumowa nakazuje tylko klepać po plecach ? Są grupy mięśniowe które ma lepsze np klatkę, co tu roztrząsać? Mile widziane wpisy tylko pochlebne mam rozumieć ... uda i ich kształt i budowa w tym wypadku to nie rozmiar tylko genetyka z czym Przemo już nic nie zrobi .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Spoko przecież normalne że nie każdemu muszą się podobać Ale poprostu jesteś pierwszą osobą w życiu, od której usłyszałem że mam słaby gen do nóg No i jak mówię, ja się z tym zupełnie nie zgadzam, bo słabe mam łapy, talie, nawet klatki nie mam jakiejś dobrej, ale nogi to na pewno moja mocna strona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1800
Układ mięśni po prostu inny , nie pisze o masie nóg itp a dlatego tak rzadko o tym słyszysz bo reakcje jak widać. Kto ci to szczerze napisze czy powie jak spotyka się z atakiem i jakimiś tekstami jw. Sędzia ze mnie żaden, po prostu taki układ mięśni masz i tyle . Popatrz na innych wymienionych a raczej na ich nogi . Ty masz kształt trójkąta oni jakby baryłki. Nie umiem tego dobrze wyjaśnić ale wystarczy popatrzeć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium