SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Wychodzenie do ludzi pomaga albo zastanowienie się co przed kulturystyka sprawiało przyjemność i zwyczajnie robienie tego w czasie okresu rekonwalescencji. W domu człowiek zwyczajnie "gnije" i zmienia się w totalnego pesymiste.
4

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
W teorii to i ja wiem co powinienem robić. W praktyce, jak przesypiasz pół dnia nafaszerowany tabletkami, i nie masz motywacji żeby w ogóle wstać do kibla, to już nie jest tak łatwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Przeszedłem taki okres 5 lat temu gdzie nie chciało mi się iść do kibla, nie chodziłem do szkoły, a jedynie myślałem by wejść na dach bloku i skoczyć na łeb, tylko źródło problemu było o wiele gorsze, choć czesto spotykane i to normalna kolej rzeczy (prawie). Gdyby nie paru kumpli i finalnie uleganie im by gdzieś wyjść to byłbym dzień w dzień załamany, zaplakany i pewnie znacznie dłużej by trwało ogarnięcie się. Nie mówię o chlaniu, jaraniu tylko nawet tak o sobie wyjść i obejrzeć głupi mecz w towarzystwie, a nie samemu. Takie p******y także i mamie mojego kolegi bardzo pomogły wyjść z prawdziwej depresji. Więc jak następnym razem gadam z madejem chociażby by do Ciebie napisał byś wpadł na mecz czy parapetowe to możesz spróbować się zmusić. Jak będzie chuynia to najwyżej wrócisz a i tak nikt nie będzie miał Ci za złe bo żaden dobry kolega nie chce by ten drugi się męczył sam ze sobą w chuyowych sytuacjach
9

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Ewidentnie potrzeba zrobić tour po jadłodajniach, to Ci na pewno sprawia radochę i motywuje do ruszenia się

Co by nie patrzeć Konrad prawidłowo napisał, wśród swoich, normalnych osób, które Cie znają na pewno nikt by nie miał Ci za złe, gdybyś po prostu wolał spieprzyć do domu niż spędzić razem czas, ale zdecydowanie już samo wyjście na pewno trochę w Ciebie tchnie ochoty na cokolwiek. Wiesz gdzie uderzać przecież, jak jeden ma gorszy czas, to drugi w drugą stronę i to się może tak przeplatać, karma robi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
To prawda co Konrad pisze, sam często mam takie akcje, że najchętniej wyjechał bym w h albo siedział gapil się w sufit pół dnia, mam parę takich pociesznych osób na które spojrzysz i już humor się poprawia, inaczej wtedy zupełnie funkcjonuje l, tak samo wolna głową od ludzi, pracy, telefonu, obowiązków mi też pomaga im więcej na głowie tym większy Sajgon w niej mam...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
przykro się to wszystko czyta, mocno Cię życie doświadcza oby jak najszybciej sytuacja się istabilizowala. zdrowia Przemku i spokojnej głowy!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
Kondziu ja wiem ze masz rację, i wiem że gdybym napisał to i poszedlbys że mną i zrec, i pić czy tańczyć. Tylko to serio nie jest takie łatwe... I głowa, i cialo są jak nie Twoje. No ale jak mówiłem, powoli wychodzę na prostą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470129
Kibicuje mocno i jak beda nam sie z lysym terminy zgrywac w czerwcu to z nim wpadam do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ale jak cos to dawaj znaka. Teraz to ja jestem i do tańca i do różańca i do sushi i do wszystkiego
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Przemku, walcz dzielnie na ile tylko możesz
Zbliża się czerwiec i pewnie ustawka u Banana w sklepie- pokażesz mi jak się robi nogi!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium