SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Cayek
A ja powiem tyle - białka mam tyle samo co zawsze. Myślałem, że to była kwestia węgli, ale...wywaliłem doszczętnie mięso i brzuch działa pięknie.


Dokladnie, najbardziej czerwone mieso zalega na flakach czesto. Sam ograniczylem mieso i tez czuje sie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ja obecnie jak nie jem to wchodzę do klopa i nawet fejsa nie zdaze odpalic - już poszło książkowo Zjem mięso nawet niewiele i od razu apetyt na cały dzień pada, brzuch wydęty bardziej niż zwykle, wzdęcia, zaparcia itp. Już wolę to wegańskie
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja od kiedy zadbałem o trawienie to czerwone mieso czy kura trawia się świetnie. Kure jem pre, wolowina tez jest raz dziennie. Owsiane tak samo świetnie się trawia i od kiedy je dodałem zauważyłem spora poprawę w funkcjonowaniu jelit, chociaz przypuszczam ze bylo to związane z niedoborem blonnika. Bo tak samo nadmiar jak i niedobór blonnika moze szkodzić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
To nie mięso, ja jem tylko raz dziennie indyka, i poza tym nie mam problemów z wzdęciami, gazami, zaparciami itp. I to wgl nie chodzi aktualnie o zadne takie problemy, po prostu jakiś wirus mnie dopadł. Patryk ma to samo, kilka osób jeszcze tez ma podobne objawy. Przed tym wszystkim przejadałem wszystko bez problemów, bez MK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Przemo, właśnie wracam do żywych i nadrabiam zaległości Zapraszam do poczytania mojej wpiski, bo widzę, że tkwimy w tym samym problemie

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
prz1993
To nie mięso, ja jem tylko raz dziennie indyka, i poza tym nie mam problemów z wzdęciami, gazami, zaparciami itp. I to wgl nie chodzi aktualnie o zadne takie problemy, po prostu jakiś wirus mnie dopadł. Patryk ma to samo, kilka osób jeszcze tez ma podobne objawy. Przed tym wszystkim przejadałem wszystko bez problemów, bez MK.

No i days powtórka z rozrywki. Rano wstałem przed budzikiem, cardio, śniadanie
A po śniadaniu brzuch wzdęty i leżę do tej pory w łóżku i czuję się tragicznie
Już zaczynam depresję przez to łapać bo od soboty praktycznie nie ruszam się wgl:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
patryk173
prz1993
To nie mięso, ja jem tylko raz dziennie indyka, i poza tym nie mam problemów z wzdęciami, gazami, zaparciami itp. I to wgl nie chodzi aktualnie o zadne takie problemy, po prostu jakiś wirus mnie dopadł. Patryk ma to samo, kilka osób jeszcze tez ma podobne objawy. Przed tym wszystkim przejadałem wszystko bez problemów, bez MK.

No i days powtórka z rozrywki. Rano wstałem przed budzikiem, cardio, śniadanie
A po śniadaniu brzuch wzdęty i leżę do tej pory w łóżku i czuję się tragicznie
Już zaczynam depresję przez to łapać bo od soboty praktycznie nie ruszam się wgl:/


To samo i u mnie, deprecha powolli nadchodzi

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Na początku sobie tłumaczyłem że fajnie przerwę sobie zrobię odpocznę i ruszę z kopyta, ale póki co to nie zapowiada się na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Gugcio
Cayek
A ja powiem tyle - białka mam tyle samo co zawsze. Myślałem, że to była kwestia węgli, ale...wywaliłem doszczętnie mięso i brzuch działa pięknie.


Dokladnie, najbardziej czerwone mieso zalega na flakach czesto. Sam ograniczylem mieso i tez czuje sie lepiej


Zaleganie na kichach czerwonego mięsa, to największy mit jaki jest. Na kichach najbardziej zalegają warzywa (strączki zwłaszcza), orzechy i różnego rodzaju ziarno. Mięso praktycznie trawi się w jelicie cienkim. A czerwone mięso (wołowina) jest chyba najbogatszym źródłem mikroskładników jakie możesz znaleźć wśród mięs, zaraz po podrobach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Teoria teoria a praktyka praktyka. Zakładając ze nie bylo żadnych innych zmian w diecie a po odstawieniu miesa jest spora zmiana to jak to w takim razie wytłumaczyć? Upierać się ze to nie przez mięso?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium