SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870250
Kto to mówi...
Właśnie dostałem info od Dawida - 4 w klasyku Mega sukces, ale tak niewiele do podium....


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2019-03-31 15:17:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470127
No ja od przwkroczenia trzydziestki nie zrobie juz 6 efektywnych treningów z rzędu nie ma na to opcji nie wazne co leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870250
Ale mi do 30stki daleko... Na pełnym asortymencie to ja mogłem kilka tygodni bez offa ćwiczyć Ale i potem przez długi czas na tych 250mg testa spokojnie robiłem po 5-6 treningów z rzędu, choć wiadomo że nie były one już aż tak wymagające jak kiedyś. I teraz dalej nie są, no bo niestety - przez brzuch i plecy choćbym chciał, to po prostu nie mogę, bo odpadają mi wszystkie podstawy... No a mimo to od jakiegoś czasu 2-3 treningi, i koniec, nie ma już pyerdolniecia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Czasami to daje nam możliwość też lepszej regeneracji i pozwala na odkrywanie nowych ćwiczeń czy sposobów treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870250
Na pewno tak, tylko ja jako człowiek "z piwnicy" to najchętniej dopyerdalal bym tylko ciężaru w WL, MC i SQ i na żadne maszyny itp nawet nie patrzył No ale o tym mogę już zapomnieć, i właśnie kombinuję. Teraz np wiem, że klasyczna rampa już się u mnie nie sprawdzi, bo nie jestem w stanie w jednej serii na prawdę dać z siebie 100%. Nigdy nie będzie to 100%, bo plecy mi na to nie pozwolą, w żadnym ćwiczeniu. Dopiero jak teraz robię 6x6 czy 8x8, to jestem w stanie odpowiednio zmeczyc dany mięsień danym cwiczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Wiem jak sie czujesz Przemku, przynajmniej po czesci. Przez ten Bark nie moglem porzadnie klaty przecwiczyc. W kazdej innej parti sila do gory a przy klacie sciagalem obciazenie. Na trening klaty wogole sie nie cieszylem bo wiedzialem ze mimo MTUT, wstępne zmeczenie itp. To nie bedzie to taki trening jakbym sobie zyczyl. Teraz dzieki fizjo jakies swiatelko w tunelu jest ale to czasochłonny proces dlatego zobaczymy co z jesienia. U Ciebie wiadomo jeszcze gorzej bo wiecej ograniczen ale mysle ze chyba lepszy taki trening na kombinacjach jak zaden. Trzymam dalej kciuki zeby bylo jak najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
prz1993
Na pewno tak, tylko ja jako człowiek "z piwnicy" to najchętniej dopyerdalal bym tylko ciężaru w WL, MC i SQ i na żadne maszyny itp nawet nie patrzył No ale o tym mogę już zapomnieć, i właśnie kombinuję. Teraz np wiem, że klasyczna rampa już się u mnie nie sprawdzi, bo nie jestem w stanie w jednej serii na prawdę dać z siebie 100%. Nigdy nie będzie to 100%, bo plecy mi na to nie pozwolą, w żadnym ćwiczeniu. Dopiero jak teraz robię 6x6 czy 8x8, to jestem w stanie odpowiednio zmeczyc dany mięsień danym cwiczeniem.


To prawda, można też pomyśleć, o większej częstotliwości danej partii mięśniowej. Jak John Meadows aka Mountaindog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870250
Masz gdzieś może cały ten trening? Bo na t-nation tylko jakieś fragmenty widzę. Ogólnie nigdy nie korzystałem z gotowcow, ale zerknalbym z chęcią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
on po prostu robi odzielny art dla kazdej partii w stylu: https://www.t-nation.com/training/monstrous-back-the-mountain-dog-way 

pełnee plany ma na swojej stronie za $, ale jak się wczytasz to sam mówi, że schemat ma podobny tylko rotuje cwiczenia, ilośc serii, techniki specjalne.
Tu jego kanał - tam ma filmy w stylu high volume, low volume https://www.youtube.com/user/mountaindog1/videos
np klate robi zawsze schmatem typu:
1. aktywacja, wstepne zmęczenie - często ma tu hammera na kilka serii ale ni do zajazdu, takna 80%
2. cwicznie siłowe - najczęściej wyciskanie na skosie dodatnim sztangą - bz tchnik specjalnych, proste rampy
3. ćwiczneie izolowane z techniką spcjalna np hammer z dropami
4. rozciąganie z obciązeniem








Zmieniony przez - kwachor w dniu 2019-04-01 00:04:17

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2019-04-01 00:06:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Kanał Johna bardzo fajny, dużo merytoryki i ciekawych tipów jeśli chodzi o trening, czasem też o diecie czy suplementacji coś powie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium