SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3434491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100328
Ciepło się zrobiło jak wiosną to chyba nasze organizmy świrują xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
robertjudi
Ciepło się zrobiło jak wiosną to chyba nasze organizmy świrują xd

Nie tylko nasze, bo całe hordy robactwa się obudziły znów do życia, pchają się do domu i bzyczą nocą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100328
Prawda, u mnie pełno much w domu się pojawiło xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7286
robertjudi
Prawda, u mnie pełno much w domu się pojawiło xd


Haha to samo zauważyłem u mnie i nic nie daje że każde okno zabezpieczone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2496 Napisanych postów 5804 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106205
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402784
Jak tam u Ciebie Przemek, wszystko ok? Tyle czasu bez zadnego wpisu ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wincol
Jak tam u Ciebie Przemek, wszystko ok? Tyle czasu bez zadnego wpisu ..

może wziął się teraz za crossfit i nie ma czasu na wpisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871092
I tak chciałem już dzisiaj się zebrać i coś napisać, więc to chyba dobra pora. Tymbardziej jak już cała strona o muchach się zrobiła
Wpadłem po prostu w jakiś dół, straciłem resztki motywacji jakie jeszcze w sobie miałem. W czwartek jeszcze dostałem padaczki, trochę z własnej winy. Tyle dobrze ze niegroźnej, bez tego telepania, po prostu zaczęło się mrowienie i mnie odcięło. Niby nic się nie stało, ale psychicznie już do końca mnie to rozwaliło... Dotarło też do mnie, że dalsze starty to nie jest to czego tak na prawdę mi brakuje. Znaczy no może brakuje, ale bez innych kwestii samo to nie da mi szczęścia. Więc na ten moment znowu zostawiam tą myśl. Liczę że kiedyś coś się zmieni, i wtedy do tego wrócę.
W każdym razie dzisiaj idę już zrobić klatę i dwójki, i postaram się wrócić do dziennika, bo w sumie to daje mi jakieś takie poczucie... czegokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402784
Przykro to czytać ale bądźmy dobrej myśli.. czasem zdarzaja się gorsze dni i trzeba poprostu to przetrwać. Chciało by się coś napisać na pocieszenie ale wiadomo,że to i tak nie pomoże
Trzymaj się i wracaj do nas
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871092
Zrobiłem dzisiaj klatę i dwójki, ale wypiski nie chce mi się dawać. Nie był to dobry trening, po tym ataku znowu mam problemy z lewą stroną, jest taka nie moja. O ile jeszcze góra w miarę, to noga dramat. Lewej dwójki dzisiaj prawie nie czułem...
Jeszcze na poprawę humoru usłyszałem dzisiaj od gościa na siłce, że mnie coś ulało No coż... może i tak


Żeby też nie było tak czarno tylko - pracuję nad czymś nowym. Znaczy obecnie już nie ja, ale może uda mi się dzięki temu trochę rozwinąć Po to prosiłem o zdjęcia przemian Za kilka tygodni powinno ruszyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

forma lato