SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Czemu decyzja o zmianie fat-węgle?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
BzykuDG
Czemu decyzja o zmianie fat-węgle?


Trzeba rosnąć !!

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870249
Po pierwsze za wolno rosłem. Teraz dorzuciłem "lek na cukrzycę", więc może szybciej to pójdzie. Wiem wiem, na 500mg testa nie mogę wymagać Bóg wie czego, no ale jednak... Poza tym gadałem z Wiktorem, pokazał mi badania podopiecznego, który w 2 miesiące na diecie HC bardzo poprawił HDL. Tylko własnie prawie całość tłuszczy miał z O3 i lnianego, do tego suple poprawiające. No i to mnie przekonało.
Aha - i może to oczywiste, ale wolę napisać - koniec z jedzeniem, do jakiego byłem przyzwyczajony. Już zero naleśników, pierogów, pizz itp. Jedyne ww proste będą potreningowo, cała reszta to złożone z jak najniższym IG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Przemek a jak porownasz samopoczucie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870249
Na tłuszczach zdecydowanie lepsze. No ale jest jednak sporo minusów. Poza tym co pisałem wyżej, to po prostu nie bardzo mi smakują posiłki b+t, a po tych kilku tygodniach już na prawdę nie miałem pomysłu co jeść... No i psychicznie było gorzej ze względu na gorszy wygląd, sylwetka ciągle zamglona, brak tej trójwymiarowości, nabicia. Boję się tylko, że na węglach znowu zaczną się problemy trawienne, a na tłuszczach było praktycznie idealnie, przez co i talia lepiej wyglądała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Z tym rośnięciem i wyglądem "nie podoba" mi się argument. Sam pisałeś, że teraz prio na zdrowie. Już lepiej się poczułeś i zaczynają się rozkminy. Aczkolwiek wiem jak jest, bo mam tak samo zawsze. Dlatego dobrze mieć kogoś nad sobą, kto nas wyhamuje.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-04-19 14:19:28
4

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870249
Tylko widziałeś, 5 tyg byłem na tłuszczach, a hdl wzrósł o 2... Więc kwestia zdrowotna nie koniecznie jest na plus dla tłuszczówki. A myślę, że jak będę pilnował dobrych tłuszczy i wywalę ww proste, to gorsej na pewno nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a co do tego probiotyku multilac to skąd wiesz, ze ta poprawa wynika właśnie z jego stosowania, a nie zmiany makro w diecie? bo jednak pisałeś ze na niskich ww trawienie itp dużo lepsze, chyba ze już wcześniej korzystałeś z tego probiotyku będąc na HC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870249
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
prz1993
Tylko widziałeś, 5 tyg byłem na tłuszczach, a hdl wzrósł o 2... Więc kwestia zdrowotna nie koniecznie jest na plus dla tłuszczówki. A myślę, że jak będę pilnował dobrych tłuszczy i wywalę ww proste, to gorsej na pewno nie będzie.


No ale jednak wzrosło te hdl, pisali Ci już że tyle czasu miales to spieprzone to potrwa także zapewne naprawa tego. Koleś od Witkora i poprawione na weglach - no dla mnie z dupy, bo to indywidualna sprawa co widać m.in. po Tobie, bo byles caly czas na wysokich węglach i lipa. Tak jak Bzyku pisze prio mialo byc zdrowie to odpalasz insę po kilku tygodniach od wyjścia ze szpitala, nie dając tak naprawdę czasu tym wysokim tluszczom na ewentualną poprawę tego hdl. Takie moje zdanie ale może się mylę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium