SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Niczego nie ładuje... No ale liczę, że będę mial jakieś kable na brzuchu do tego czasu...

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870254
No to ekipa będzie konkret

Mati właśnie bf ciągle wysoki, i nie wiem czy jeszcze dłużej nie bede ciągnął redukcji...


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2019-09-24 21:59:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Po co Ci kable, skorupa żółwia jest w tym sezonie w modzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Już mi się znudziła

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan
jakby co 400 m od sklepu jest McDonald's
chociaż gdyby ktos chciał spróbować naprawdę petardę, to kawałek dalej gość robi takie pastrami https://www.facebook.com/zestawobowiazkowy/, że po zjedzeniu jednego wrócisz zaraz po drugie

jakas szama - wskazana, tym razem bez rezerwowania pseudo wykwintnych knajp, na pewno na tym lepiej wyjdziemy




Wtedy to może i ja coś zjem <3
Ale tak myślę żeby wziąć Basie i jak już pojadę to tam na weekend zostanę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Podoba mi się ta restauracja o widzę że dobra ekipa też się zbiera na niedzielę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
O dawaj Mariusz. Chce Cię w koncu na żywo zobaczyć mutancie

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958392
domino1664
Podoba mi się ta restauracja o widzę że dobra ekipa też się zbiera na niedzielę ;)


to Food Truck, a nie restauracja ale żarcie lepsze niż w większości restauracji
Mają też odpalić lada chwila mini lokal obok, mozliwe ze na zimę już będzie działał. Tylko czynne do 15 bodajze w sobote, ale cos sie wymysli

Marian - super, wtedy tym bardziej wypadałoby gdzies w sobote wieczorem wyskoczyć, bedzie zapewne więcej chętnych, bo troche osob ma zamiar zostać na noc. No i w niedzielę drugi trening można byłoby machnąć, postaram się załatwić nam wejścia free do Saturn Fitness w Manufakturze, chociaz sprzetowo troche odstaje, to ma niezły klimat i z nimi też wspólpracujemy ,wiec nie bedzie problemu z ogarnieciem free wejscia dla kazdego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Cayek
O dawaj Mariusz. Chce Cię w koncu na żywo zobaczyć mutancie


Do tej pory już będę gruby i bez formy

Kuba na dziś dzien jestem i mam nadzieję ze sie nic nie zmeini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958392
Skoro tak, to ja bardzo chętnie wykorzystam okazję przyjazdu do Łodzi - Naszego PRO (z SFD Team'u)
i zakomunikowania o tym fakcie na grafikach i nie tylko
Bo fit gwiazdek mi tu więcej już nie potrzeba - ich nie było już ostatni razem ;) tylko same problemy z tymi "celebrytami"

Wolę pasjonatów z krwi i kości, którym sodówa do głowy nie odwaliła po kolejnych poście wstawionym na instagramie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium