SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Mówiłem, że ze mną by wyszło idealnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870254
PLECY + BARKI LEKKO + BICEPS

1. Podciąganie podchwyt 3x max
8x / 8x / 8x

2. Wiosło t bar 2x8-10 + 1s bo
10x50 / 10x50 / 14x42,5

3. Wiosło maszyna jednorącz 2x10-12 + 1s bo
12x42 / 12x42 / 16x36

4. Wiosło leżąc podchwyt 2x10-12 + 1s bo
12x40 / 12x40 / 16x35

5a. Unoszenie bokiem z martwego pkt 4x12
10kg

5b. Unoszenie bokiem w opadzie 4x15
4kg

6. Uginanie maszyna modlitewnik 2x8-10 + 1s bo
10x38 / 10x38 / 11x32

7. Uginanie młotkowo jednorącz 2x10-12 + 1s bo
12x13 / 12x13 / 15x12

8. Uginanie siedząc podchwyt 2x12-15 + 1s bo
15x8 / 15x8 / 18x6

+ aero 20 min

Pierwszy trening za mną. Ogólnie fajny, dobry, ale nie wszystko siadło tak jak chciałem. Ciężary jak widać ciągle małe, głównie dlatego że ciągle spowalniam fazę negatywną, żeby zbliżać się do upadku bez używania dużych ciężarów.
Drążek wszedł super. Zero pracy tułowia, stąd tak mało powtórzeń, ale czucie super. Dalej t bar który dość słabo czułem, ale po wszystkich seriach plecy dobrze były nabite. Zastanowię się jeszcze czy zostawić, czy szukać zamiennika. Wiosło na maszynie bardzo fajnie, wszystkie chwyty na tej maszynie bardzo mi leżą, jednorącz też super weszło. Na koniec wiosło z oparciem klatki podchwytem, też bez zarzutu. Dalej barki, i tutaj pompa ogromna, mimo tylko 4 serii łączonych. No i bicek już wszedł dość słabo. Jakby brakło już paliwa, odcinało mnie po prostu. Próbowałem robić większym ciężarem, ale po kilku ruchach czułem że nie dam rady tego pociągnąć, więc odpuszczałem i zmniejszałem. Wypisane te najmniejsze użyte ciężary.
Jutro czwórki, tam mam nadzieję że już wszystko siądzie perfect
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Jak wyciągi ok, podciąganie też, to tylko na tym progresować i tyle.
Czasami też warto właśnie na dłuższym TUT popracować i tak będzie progres na początku, ale wiadomo potem już nie da rady i trzeba dokładać klamotu a profesjonalniej napięcia mechanicznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870254
Dzisiaj miała być petarda, a wyszła wielka kupa... Nawet nie daję wypiski. Ale nie mogłem w nocy zasnąć, do 3 oczy jak 5 złotych, więc w końcu wziąłem chloroprothixen. Zasnąłem, ale z rana zombie mode... Do tego wczoraj musiałem coś z barkiem zrobić na treningu. Nic nie czułem, ale po treningu zaczęło lekko boleć. Na wieczór już była masakra, ledwo ruszałem ręką. Ale szybka konsultacja Krzycha, powiedział że raczej nic poważnego, i faktycznie dzisiaj z rana już dużo lepiej. No ale sztangą ciężko było trzymać na siadach.
W siadach zaplanowałem sobie na główną 140kg, a skończyło się na 110, i to dość ciężko. Do tego po serii coś było ze mną nie tak, jakbym opadał z sił i miał zaraz zemdleć... Ale nie wiem, mam nadzieję że to nie od mózgu, tylko organizm po prostu się odzwyczaił od wysiłku. Dalej hacki, na niższym zakresie już nie było takiej masakry jak na 15 powtórzeń do niedawna. Potem suwnica, i pompa dalej słaba. Dalej już improwizowałem, sissy squat, prostowanie, i nogi drżały, sił nie było, ale pompy też nie. Dopiero dupę mi spompowało jak u Kardashianki
Wnioski mam takie - split z partią 1x w tygodniu, gdzie na jednym treningu nayebane jest chuy wie ile ćwiczeń na jedną partię, nie jest dla mnie. Wczoraj tak było z bicepsem, że sił już nie było a czucia zero, dzisiaj z czwórkami. Ja muszę zrobić te 3 max 4 ćwiczenia po kilka serii, na max świeżości, powtórzyć za kilka dni, nie za tydzień, i tyle. Dlatego zmieniam trening Wracam do push / pull / legs, z nieco większą objętością na plecy i barki, i podziałem na czwórki ciężko / dwójki lekko, klata ciężko / barki lekko itp. Już jutro idzie cały push zamiast klatki i barków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Sen zawalony na maxa to pary na jakieś łapy by starczyło ale nie na nogi. Mi akurat dzisiaj po nocce wypadały nogi więc robię dnt i machne wyspany jutro. Znam te uczucie zombie,dzisiaj jeszcze miałem do ogarnięcia jedną sprawę w starostwie itd więc odpuściłem także stawiam Przemek na te niewyspanie + jeszcze sporą objętość treningu dzień wcześniej, upał także luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to chyba przez te upały, albo coś w powietrzu, bo ja miałem ze spaniem dokładnie to samo i podczas rozmawiania w pracy i ze znajomymi (z różnych rejonów Polski) te same zeznania się powtórzyły kilkukrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870254
Nie wiem może tak, jeszcze zyebal mi się wentylator i nie było jak się schłodzić, ale dzisiaj już doszedł nowy na szczęście. Tak czy inaczej wracam do push pull, split jednak nie dla mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium