SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja Ci powiem że po tym one blade 24h po goleniu jest taki znosny zarost, ale tez chyba dla pewności zwykła maszynka się jeszcze objade ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470127
One blade spokojnie ogarnia
W tym roku darowałem spbie zwykle maszynki
Normalnie poprawki jeszcze nią robię noc przed startem i nic nie podrażnia
Ja mam na klacie i barkach pop******ony zarost nie dość ze rośnie w różne strony to odrasta tak że po kilku dniach juz jest busz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Ja często gole się maszynka elektryczna taką jak do strzyżenia włosów ale przed startem to było zwykła maszynką do golenia na zero. Ale to jest po prostu dramat dla mnie i jeszcze muszę zaangażować w to pannę bo gdzie tu plecy samemu :)
Może ktoś ma jakąś elektryczna która bardzo krótko tnie? Ten one blade słyszałem kilka opinii i raczej narzekali że jednak niewielka roznica między one blade a taka zwykła do włosów.
Marian masz porównanie do zwykłej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Może tym blade wystarczy też rzeczywiście ja na testy zrobiłem w piątek o 10 golenie nią, to w Sobotę około 15-16 było tak znośnie z tym zarostem (tak pewnie byłby start w Sopocie)
Sam jeszcze do końca nie wiem jak to rozegrać żeby było ok

Diablo jest mega różnica między taką do włosów a one blade


Zmieniony przez - winterR w dniu 2021-06-09 07:43:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
diablo1
Ja często gole się maszynka elektryczna taką jak do strzyżenia włosów ale przed startem to było zwykła maszynką do golenia na zero. Ale to jest po prostu dramat dla mnie i jeszcze muszę zaangażować w to pannę bo gdzie tu plecy samemu :)
Może ktoś ma jakąś elektryczna która bardzo krótko tnie? Ten one blade słyszałem kilka opinii i raczej narzekali że jednak niewielka roznica między one blade a taka zwykła do włosów.
Marian masz porównanie do zwykłej?


Ze co? One blade tnie przy samej skórze a maszynka do włosów zostawia Ci milimetr. To wgl nie ma porównania. One blade tnie tak krótko ze mi włosy wrastają wiec do ciała lecimy bodygroomer a ryj i pachy one blade bo łatwiej w zakamarki dojść
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja lecę one blade a na drugi dzień jeszcze zwykła i jest sztos zero podrażnień, tylko ja blondyn to tych włosów aż tak dużo nie ma i nie są gęste

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Teraz po elektrycznej część poprawiałem właśnie one blade, a część zwykła jednorazówką, to praktycznie różnicy nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja na głowie ostatnio testowalem najpierw lecę zwykła maszynka do włosów potem one blade pół głowy i jednorazówka to widać różnice spora ale to wiadomo zależne do gęstości włosa bo na ciele różnica będzie znikoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Jest delikatna różnica ale z tego co ja wiem to sporo zawodników używa tylko oneblade i jest to zdecydowanie wystarczające, a podrażnień dużo mniej jednak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dmq92
diablo1
Ja często gole się maszynka elektryczna taką jak do strzyżenia włosów ale przed startem to było zwykła maszynką do golenia na zero. Ale to jest po prostu dramat dla mnie i jeszcze muszę zaangażować w to pannę bo gdzie tu plecy samemu :)
Może ktoś ma jakąś elektryczna która bardzo krótko tnie? Ten one blade słyszałem kilka opinii i raczej narzekali że jednak niewielka roznica między one blade a taka zwykła do włosów.
Marian masz porównanie do zwykłej?


Ze co? One blade tnie przy samej skórze a maszynka do włosów zostawia Ci milimetr. To wgl nie ma porównania. One blade tnie tak krótko ze mi włosy wrastają wiec do ciała lecimy bodygroomer a ryj i pachy one blade bo łatwiej w zakamarki dojść



mi właśnie po one blade w ten sposób włoski wrastaja i ostatnio dosyć to było problematyczne po goleniu

moze ktoś ma pomysł jak temu na przyszłość zaradzić?


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2021-06-09 17:44:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium