SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
yebana matka natura, taka bardzo niesprawiedliwa chciałbym tak wyglądać na bombie,jak Ty Przemo teraz po tych wszystkich perturbacjach zdrowotnych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
alexus
yebana matka natura, taka bardzo niesprawiedliwa chciałbym tak wyglądać na bombie,jak Ty Przemo teraz po tych wszystkich perturbacjach zdrowotnych


Ja też

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Bez przesady, nie jestem jakimś freakiem. To bardziej Adam, który 2 tyg po wyjściu wyglądał lepiej niż przed 9,5kg to od groma, po prostu miało z czego spadać, bo serio jak na mnie, to już spory się robiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Te 9.5 kg to głownie gliko i woda i mysle ze po 3 tyg jedzenia i trenowania bedziesz spowrotem blisko. Trzymasz sie super !
1

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Właśnie dużo od żarcia będzie zależało, a póki co ciężko to idzie. Patrzę żeby było koło 300g białka, i sporo tłuszczy, w tym koniecznie min. 20g O3. Węgle za bardzo nie wchodzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Imo to nie żadna natura tylko ciężka praca Przemka przez lata, bo jak zaczynał prowadzić dzienniki to przecież wyglądał ch**owo, jak każdy a formy sam zazdroszczę

Jak ciężko idzie to nie myślałeś żeby jeść mniej białka, a właśnie więcej tłuszczy, które zazwyczaj łatwiej wchodzą? W takim wypadku może też węgle będzie łatwiej zmieścić. Sporo osób białko właśnie najmocniej "zapycha"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Byłem zrobić kolejny trening. Tym razem trochę pleców i bica Głównie wyciągi, bo niestety wiosłować jeszcze nie dam rady... No ale jakaś pompka weszła Powoli widzę ze woda też schodzi, jakby sylwetka lekko się wyostrzała. Ale i waga leci w dół, już 101kg, czyli -10,5kg od czasu sprzed szpitala. Ale spora w tym część syfu z kich, wody na pewno też, bo szczerze - aż takiego spadku wagi nie widzę
Powoli będe to odrabiał, bez pośpiechu, tymbardziej że nie zamierzam schodzić z LC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
O formie nie trzeba pisać cieszę się że wracasz!!

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10960
Jest bardzo dobrze :) niejeden chciałby taką formę w szczycie mieć jak Ty po takich przejściach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
Przemo, juz dawno miałem pytać ale jakos zwlekalem;
Dlaczego się tak odchylasz do tyłu w pozie klatka bokiem? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium