SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958391
tak sie wtrącę, ale ostatnio ktoś mi pisał o jednym takim gagatku (wyzej tam cos o nim pisaliscie), co to podobno ciśnie gdzieś tam ostro po suplach naszych marek - wierzcie mi lub nie - ale ja w życiu to z 4 x byłem na np. jakims kaefde, bo ktoś mi jakiegoś linka podesłał, nie trace w ogole czasu na latanie po innych forach (swoją drogą martwych), grupach na fb, nie mam instagrama, więc mnie dużo tego shitu omija (naprawdę mi tego żal ) w necie, ale ja wiem też w jakim miejscu jest nasza firma, a w jakim wiele z konkurencji i po prostu mogę się jedynie w duszy zaśmiać z takich newsów %)

ALE do rzeczy - ten sam gosc, o którym wspomniałem na początku, ma też jakiś swoj słabiutki sklep z suplami, wszedłem tam w link, a w nim na głownej sprzedaz nutlove
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko, nawet się zbłaźnią czy zmienią pogląday
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
shinare
Ja tam lubie poogladac te filmiki nie po to by cos z nich wyniesc, a po to by sam dla siebie miec beke, jak jeden na drugiego cisnie, albo pimpimuje w opor cos swojego haha


Właśnie może się mylę ale zauwazyłem że jak chcesz być medialby i cisnąć się w to wszystko w sensie yt vlogi, pokazywanie się na ig itp to zwyczajnie tam trzeba wyłączyć emocje ;) To znaczy robic swoje i mieć w dupie to co gadają bo gadać będą zawsze ;)
W sumie po dzisiejszym story na IG widać że Łukasz też to ma głęboko gdzieś i tak to powinno wyglądac wg mnie :)
Bo gadać będą zawsze. Wokół siebie mamy osoby z którymi musimy się liczyć w sensie z ich zdaniem ale cala reszta to wiesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Mylisz się. Jakby miał, to by w ogóle takich story nie dodawał. Już abstrah**ąc od tego, że przecież taka jest prawda. Zrobił z siebie ludka z oleju. I jak nigdy nie powiem złego słowa o nim jako o człowieku, o jego wiedzy która jest ogromna, tak teraz nie powiem nic dobrego o jego sylwetce. I normalne że ludzie mu jadą. A skoro upublicznia swoje zdjęcia, z widocznym bardzo olejem, to niech bierze pod uwagę że takie komentarze będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Dokladnie tak jak Przemek napisał. jak masz gdzieś opinie innch to się nie odnosisz do nie niej i nic nie piszesz no chyba że ktoś nie prawdę piszesz wtedy jest inna rozmowa. Do tego to nie są opinie "Januszy" którzy z silka za wiele wspólnego nie mają a ludzi którzy wiedzą o co chodzi. Taki obraz pozniej psuje opinie o całej kulturystę i ludzie mają opinie jakie mają.
I tekst ze to przez "pieczenie tyłka" ? Tylko kogo mialo by to boleć ze robisz z siebie pośmiewisko? Do tego w imię czego skoro rzekomo nie masz zamiaru startować.. ogólnie to żenada i tyle
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
winterR
shinare
Ja tam lubie poogladac te filmiki nie po to by cos z nich wyniesc, a po to by sam dla siebie miec beke, jak jeden na drugiego cisnie, albo pimpimuje w opor cos swojego haha


Właśnie może się mylę ale zauwazyłem że jak chcesz być medialby i cisnąć się w to wszystko w sensie yt vlogi, pokazywanie się na ig itp to zwyczajnie tam trzeba wyłączyć emocje ;) To znaczy robic swoje i mieć w dupie to co gadają bo gadać będą zawsze ;)
W sumie po dzisiejszym story na IG widać że Łukasz też to ma głęboko gdzieś i tak to powinno wyglądac wg mnie :)
Bo gadać będą zawsze. Wokół siebie mamy osoby z którymi musimy się liczyć w sensie z ich zdaniem ale cala reszta to wiesz ;)



Mysle, ze jak ktos ma leb na karku to wrzuca w sociale tylko to co chce pokazac, bo nie wyobrazam sobie by jakis kulturysta nagrywal vloga idac sobie ulica z fajka A jak ktos pokazuje wszystko jak leci to jest typowym kretynem

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Czy ja wiem, zależy... Jak ktoś jest na na prawdę wysokim już poziomie, można powiedzieć że jest "ambasadorem" tego sportu, to faktycznie, nie powinien pewnych rzeczy pokazywać. Ale w innych wypadkach? Dla dużej ilości osób to zaleta, że ktoś nic nie ukrywa. Pamiętam jak dopiero zaczynałem jako trener, i Krystian Wolski napisał mi w dzienniku, że robię ogromny błąd pisząc o wszystkim (wtedy chodziło chyba o dnp albo seo właśnie, już nie pamiętam), bo odstraszam tym potencjalnych klientów. Tymczasem często słyszę, że ludzie właśnie cenią u mnie szczerość. No i cóż, do tej pory z tego żyje, więc chyba za bardzo ich nie odstraszylem A zobaczcie IG Kondzia. On to już całkiem pisze o ćpaniu, kręci właśnie filmiki że szlugiem. I ja tam go za to szanuje, taki jest i nikogo nie udaje. Z tego co wiem, na ilość klientów też nie narzeka. No ale jak mówię, i ja, i on jesteśmy takimi rekreacyjnymi kulturystami, więc myślę że jak pokażemy czasami coś z życia poza siłownią, to nikt nam tego za źle mieć nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25506
prz1993
Czy ja wiem, zależy... Jak ktoś jest na na prawdę wysokim już poziomie, można powiedzieć że jest "ambasadorem" tego sportu, to faktycznie, nie powinien pewnych rzeczy pokazywać. Ale w innych wypadkach? Dla dużej ilości osób to zaleta, że ktoś nic nie ukrywa. Pamiętam jak dopiero zaczynałem jako trener, i Krystian Wolski napisał mi w dzienniku, że robię ogromny błąd pisząc o wszystkim (wtedy chodziło chyba o dnp albo seo właśnie, już nie pamiętam), bo odstraszam tym potencjalnych klientów. Tymczasem często słyszę, że ludzie właśnie cenią u mnie szczerość. No i cóż, do tej pory z tego żyje, więc chyba za bardzo ich nie odstraszylem A zobaczcie IG Kondzia. On to już całkiem pisze o ćpaniu, kręci właśnie filmiki że szlugiem. I ja tam go za to szanuje, taki jest i nikogo nie udaje. Z tego co wiem, na ilość klientów też nie narzeka. No ale jak mówię, i ja, i on jesteśmy takimi rekreacyjnymi kulturystami, więc myślę że jak pokażemy czasami coś z życia poza siłownią, to nikt nam tego za źle mieć nie będzie.
Ładnie to ująłeś, i najważniejsze być zawsze sobą a nie udawać kogoś bo komuś się tak podoba lub tak wypada, ci co mają cię lubić to i tak przy tobie będą a ci co nie to mają pecha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
To ja już w sumie nie wiem ;) Może rzeczywiście dalej żyje sobie w jakimś średniowieczu ;P hehe
Nie no ja ze swojej strony to w sumie mam wylane co kto ze sobą robi czy ma okute rece czy nie, co bije, jakie ilości itp.
Każdy ma swój rozum i niech każdy robi tak żeby jemu się powodziło ;)
I tyle w temacie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium