SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Bron Boze szanuje Dawida i Ciebie i nigdy by mi sie osmielil pytac tutaj o konkretne dawki i srodki jakie lecicie czy lecialy w przyszlosci. Ja osobiscie staram sie leciec jak najmniej i Dominik to wie i naturalnie szanuje i tak ustalamy bomby. Po za tym nie leci GH wiec i tak mysle ze dawki rzedu 1gr nie mialy by u mnie sensu. Testa najwiecej 800mg/ week ale nie dlugo bo zle sie czulem. Deczka tez max 700mg ale z tez testowo, srednio leci 500mg, Bold w ramach prob 750 ale przy 3 srodkach leci 500/week i dla nie ktorych pewnie bez sensu ale nie narzekam. Npp czy trenu E bylo 600 ale wyrywalo z butów i sie przerazilem dla tego jestem ciekawy czy wg. Was malo duzo, odpowiednio itd. Nie bede sie wglebial bo i tak bede robil swoje w sensie sluchal @Dominika ale ciekawi mnie opinia takich samych wariatow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Moim zdaniem standard właśnie jak na osobę z Twoją waga i stażem. Nie laczylem bolda z deka nigdy, ale wydaje mi się, że tu proporcje też ok, i nie ma co dawać więcej bolda jak deka leci.
A mnie tam możesz zawsze śmiało pytać nigdy nic nie ukrywslem i nie zamierzam, tymbardziej teraz jak nawet jeśli wystartuje, to w jakimś Sopocie max, więc bana nie dostanę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No i Super, wiele srodkow jeszcze nie nie lecialem ale dobrze sie czuje na tym co znam. Tak naprawde to dopiero teraz tak grubiej bo tak to zawsze test + dodatek. Powolutku malymi kroczkami wprowadzalismy cos nowego bo ja ogolnie straszek jestem a ze od samego poczatku wiedzialem ze swoje najlepsze lata mam za soba nie probowalem na sile nadgonic bo zdaje sobie sprawe ze jakosc wyrabia sie latami. Tez raczej bede sie bawil jak ty w luzne starty Dzieki za otwartosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
obecnie u mnie leci 750 testo + dodatki , ogolnie nie leci wiecej niz 2g tygodniowo no i jak jest kasa i zaleznie ile to leci GH
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki chlopaki za taka szczerosc Gh jedyny srodek na dzien dzisiejszy ktory bym z checia wrzucil wlasnie. Wiem ze cudow by pewnie nie bylo ale napewno cos by sie udalo dolozyc mimo to jestem zadowolony z rozwoju sprawy mimo ze do waszego poziomu pewnie w zyciu nie dojde ale i tak z 65kg szczypiora cos tam sie udalo zrobic i to po 30tce A mysle ze cos sie jeszcze uda zdzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
Najważniejsze to zaczynać nisko że środkami bo zwiekszyc to zawsze można a ja się zacznie cykle robić od 1, 5 g teścia to może być ciężko zejść na 500.wykorzystac przy ja. Najmniejszej dawce jak najwięcej i zwiększać stopniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Dzisiaj miał być pull, ale jest dnt. Obudziłem się z takim bólem pleców, że ledwo się poruszam. Nie jestem w stanie się doprostowac nawet. Od rana ketonale lecą, maści przeciwzapalne, ale nic nie przechodzi. O tyle to dziwne, że wczoraj cały dzień było dobrze, na treningu też nic nie "strzeliło". Jutro będzie mój fizjo w pracy, tylko pytanie czy w ogóle dojdę na siłownię... jeszcze kilka dni temu pisałem, że w końcu wszystko wychodzi na prostą... Tak kvrwa, u mnie na pewno wyjdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nosz kuwa.... :-/ nie podpadłeś jakiejś cygance kilka late temu i uroku nie rzuciła? bo to aż niemożliwe, żeby ciągle coś się yebało :-/ oby to było tylko chwilowe i jutro napiszesz, że już wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium