SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i to jest właśnie chore "i Ty zawsze decydujesz co chcesz brać i ile...." i młodzi ludzie biorą, bo chcą być lepsi, silniejsi. Pokonać innych za wszelką cenę. Myślisz, że za 20 lat ten puchar będzie miał jakiekolwiek znaczenie?. Mało kto pamięta zawodniczki z dawnego NRD teraz to już nie są kobiety a stali się facetami. I jak czuły się zawodniczki czyste przegrywające właśnie z takim dopingiem?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Każdy sport wyczynowy wiąże się z ryzykiem. Kulturyści są świadomi zagrożenia ze strony SAA, ludzie zdobywający szczyty górskie liczą się z tym, że jeden błąd i lecą w dół, spadochroniarze, kierowcy F1 mogą się rozpieprzyć. Tego się nie robi dla medalu, tylko dla własnej satysfakcji, ambicji czy marzeń. Mnie np. jara to, że z roku na rok notuję jakiś tam progres z coraz to lepszym efektem. Stanie w miejscu to udręka. O tyle dobrze wyszło w przypadku Przemka, że problemy zdrowotne nie zabrały mu całkowicie możliwości trenowania, a jedynie/aż startów. Powtórzę jeszcze raz - TEGO SIĘ NIE ROBI DLA PUCHARU.

I uwierz mi - u Przemka nie było nic za wszelką cenę.
Nie walił w siebie nie wiadomo ile towaru. Leciało go wręcz mało jak na taki gabaryt.
Po prostu miał pecha jeśli chodzi o zdrowie.




Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-07-08 07:56:47
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dejwikkk


zacytuje te glupote, jakbys chcial usunac czy cos bron Boze zeby ludzie mogli sie posmiac z typowo januszowatego podejscia, a podsumowujac powiem Ci zart - wiesz czemu moja babcia 90 lat ma i nadal wszystkie zeby ? bo sie w cudze sprawy nie wp*****la


Ja wiem, że prawda o sterydach boli. Ciekawe czy jakby zdrowie za szwankowało to czy byś w ogóle się przyznał lekarce co naprawdę brałeś i że nie były to witaminki?. To nie jest post do Ciebie tylko do takiej sytuacji choroba-lekarz-sterydy czy inne wynalazki. Szanować zdrowie póki je mamy, bo póżniej może być już niestety za póżno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cayek


I uwierz mi - u Przemka nie było nic za wszelką cenę.
Nie walił w siebie nie wiadomo ile towaru. Leciało go wręcz mało jak na taki gabaryt.
Po prostu miał pecha jeśli chodzi o zdrowie.





Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-07-08 07:56:47


Nie, nie żebyśmy się żle nie zrozumieli, nie chodzi tu konkretnie o Przemka tylko ogólnie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez antypimp za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
I myślisz, że oni nic nie walili? To się mylisz
Zresztą nie rozumiem po co tu wchodzisz i próbujesz kogoś umoralniać pisząc rzeczy, których każdy jest świadom.
Chyba, że to tak do browarka.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Próbujesz zmienić świat na siłę. Kto z ambicjami na mistrza będzie ryzykował przegraną z kimś kto nie wiadomo czy stosuje SAA czy nie. Nawet w mojej kategorii je stosują - 70-75 kg. I ostatnie - nie każdy ma ambicje być 'wielkim' jak Frank Zane. Większość z tego działu pewnie dąży do czegoś al'a Levrone. I kończąc to - Przemek i każdy tu wchodzący wie to wszystko więc błagam - skończ umoralniać bo to bez sensu.
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez antypimp za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870248
Wiesz co, pewnie trochę racji masz. Ale w skrócie - robi się to dla pasji, nie medalu, o czym pisał Artur i Cayek. Z uszczerbkiem na zdrowiu liczy się chyba każdy kto się w to bawi. Niekróte skutki znacznie można zmniejszyć dobrą profilaktyką, i uwierz, że można latami bić saa a jednak dożyć normalnej starości. Wiem że masz swoje racje, i nie przekonam Cię do swoich, bo nie jesteś zawodnikiem, i nigdy nie poczujesz tego co my. Ale dzięki za wpis, każda dyskusja jest ważna
...
Napisał(a)
Usunięty przez antypimp za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium