SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja nie robiłem żadnych testów, bo niby co miał zmienić? Co mi ta świadomość da oprócz uziemienia na chacie. Z covidem(UJ wie czy teraz miałem czy nie) trzeba się będzie nauczyć żyć, a nie co pół roku izolować i siać panikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
U mnie właśnie jest tragedia z płucami, od kaszlu aż mnie wszystko boli... No i nie mam węchu i smaku Ale wyszło że nie mam to nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
haha czyli nic nie warte :D zmarnowalem 40zl

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
opalinho
Ja nie robiłem żadnych testów, bo niby co miał zmienić? Co mi ta świadomość da oprócz uziemienia na chacie. Z covidem(UJ wie czy teraz miałem czy nie) trzeba się będzie nauczyć żyć, a nie co pół roku izolować i siać panikę.


Tyle, że jak masz test bez względu na wynik to chętniej przyślą karetkę w razie jakbyś się naprawdę dusił xD
Mi nie chcieli przysłać. Kazali mi wypieprzać na test albo 10h czekać na karetkę. I ch**, stałem w kolejce łapiąc ledwo powietrze i wyszło, że negatywny

A najlepsze, że jak dostałem info ze negatywny to z wroga rodziny i nieodpowiedzialnego szczyla zrobiłem się chłopcem, któremu wypada jednak pomóc xDDD
Tak to lasuje im łby


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2021-11-17 20:17:00

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
PUSH 2

1. Wyciskanie smith skos 45* 3x8
110kg
110kg

2. Wyciskanie hammer klatka 3x10
50kg
50kg

3. Gironda dips 3x12
12kg
15kg

4. Wyciskanie maszyna 3x12
92,5kg
92,5kg

5. Unoszenie bokiem 4x12
22kg
22kg

6. Wyciskanie hammer barki 3x12
35kg
36,25kg

7. Unoszenie bokiem jednorącz leżąc na ławce 3x15
6kg
6kg

8. Prostowanie podchwyt 3x12
46kg
47kg

9. Francuz z linką stojąc 3x15
34kg
35kg

W końcu poćwiczone. Tragedii nie było, szału też nie. Ciężarów nawet nie próbowałem zwiększać za bardzo, ale i udało się utrzymać, więc źle nie jest. Chęci wielkich nie było, ale nie mogłem przespać całego kolejnego dnia, musiałem się już poruszać... Aero tylko już nie zrobiłem.
Ogólnie zleciało mi równo 3kg przez 3 dni, super...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a mówi się, że dobra redukcja to 0,5-1kg na tydzień, a tu proszę jaki magik ale jak już się ruszyłeś na trening to znaczy, ze idzie ku dobremu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
Tylko najgorsze, że apetyt leży totalnie... Potreningowy ledwo wcisnąłem, ale wiem że wiele więcej już dzisiaj nie dam rady. Kupiłem te jogurty pitne białkowe z biedry, i jakaś bułkę słodka żeby ww cokolwiek podbić. I to będzie max co jeszcze wcisnę. W efekcie pewnie jutro waga jeszcze zleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Może i ciagle dociety jesteś ale tak szczerze mówiąc to dobrze masz poj**any organizm z tym spadkiem wagi. Doszedłeś kiedyś do jakiś konkretnych wniosków czemu się tak dzieje? Wiadomo organizm może taki być i tyle, taki Twój „urok” ale mam na myśli jakieś schorzenia, leki itp. Bo o hormony to nie pytam bo u Ciebie na pewno opanowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
No ale co mi z tego, jak teraz BF jest jak widać, a ja będę musiał robić minicuta bo apetyt padł... Gdzie w tym sens? I przypominam, że na dodatnim bilansie jestem od połowy lipca, nie licząc kilku dni kiedy miałem ataki padaczki i ładowałem w szpitalu, bo wtedy wiadomo że nie w głowie jedzenie mi było... Czemu tak jest? Nie mam pojęcia. Tarczyca w normie. Może mam jakiegoś pasożyta? Serio, nie mam pojęcia, ale czasami to jest męczące, i chciałbym się tak zwyczajnie ulać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Żeby chociaż jedzenie wchodziło a jak dochodzi do tego blok apetytu to już ciężko się robi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium