SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Probiotyk, tylko musisz dobrać pod siebie. Mi np vivo prawie nic noe daje, a multilac działa cuda. Enzymy trawienne, najlepsze z NOW chyba. Poza tym można dodać zirid 2x ed. No i przede wszystkim dobór produktów. Eliminacja tych, które nie służą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129770
Odbiegnę od tematu i zapytam, kiedy wywiad z Freakiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Nie wiem, on zamulił, bo pisałem mu że w Sopocie każdy dzień poza niedzielą, bo Sylwia startuje. To on odezwał się w niedzielę... Powiedziałem że nie mogę, no i ma szukać innego rozwiązania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Cały polsihfreak;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Wczoraj lekko się przegłodziłem, bo strasznie ciężko było na kichach po tylu dniach obżerania się. Dzisiaj już wracam do diety - 250g B / 40g T / 350g WW, i spróbuję jeszcze trochę przyredukować.
Dzisiaj nawet udało się już cardio zrobić Niby tylko 20 min, ale dobre i to na początek. Zmachałem się, ale do przeżycia

Przodu póki co jeszcze nie pokaże, ale wrzucę chociaż plecy. Trochę jestem załamany jak zobaczyłem to foto, jednak tutaj mocno widać spadki... O dziwo, zaraz po nogach, najlepiej chyba trzymają się łapy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Przemek, nadrobisz lada chwila przerwa spowodowana szpitalem, teraz wyjazd, dieta średnia to i jakościowo nie jest tak jak przy regularnych treningach. Kilka tyg trzymania się schematu i będzie ogień
1

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Wiadomo, i jakoś mocno się nie przejmuję. Priorytetem teraz jest doprowadzenie zdrowia do porządku, a na jakąś tam formę jeszcse przyjdzie czas. Poza tym w sumie to dopiero tydzień z kawalkiem michę trzymam, odliczając Sopot

Dzisiaj poszły dwójki i tyłek. Ciągle same uginania, mc jeszcze za ciężkie na moje płuca. Na koniec cardio, tym razem 25 min, i nawet mega mocno się nie zmachałem

I w końcu czuję głód. Może te żarcie w Sopocie podkręciło mi coś metabolizm Bo jednak poprzednie tygodnie to była głodówka, zero ruchu, metabolizm musiał paść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Już wcześniej chciałem pisać że wszystko widać u Ciebie wraca do normy jak po kilku dniach jedzenia syfu waga zleciała w dół hehe
Jeszcze tylko jednego takiego freaka z forum pamiętam co formę mógł robić na mc Donaldzie, cienki gosciu

A te Twoje nogi na prawdę ładnie się prezentują! Zazdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Taa też go pamiętam, chociaż mam wrażenie, że nie był do końca szczery w tym co pisał, szczególnie co do saa. No ale może się mylę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
A co sie z nim dzieje w ogole? Pamietam go dobrze I gen jeden z najlepszych na tym forum, a przepadl praktycznie w dzien bez sladu...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium