Niecały miesiąc temu media obiegła wiadomość o planowanej walce dwóch gigantów. Martyn Ford zmierzy się w pojedynku bokserskim z irańskim Hulkiem, Sajadem Gharibi. Planowana data pojedynku to kwiecień 2022 roku. Ford już wziął się do roboty i właśnie wrócił z obozu treningowego, który trwał trzy tygodnie. Trzeba przyznać, że formę ma niezłą i wygląda na dość zwinnego.

 

Polecamy również: Martyn Ford zmierzy się z irańskim Hulkiem Sajadem Gharibi

Mając metr dziewięćdziesiąt i ważąc około 130 kg na pewno nie jest mu łatwo, jeśli chodzi o szybkość i wytrzymałość. Mimo gabarytów wydaje się jednak, że porusza się dość „lekko”. Na swoim Instagramie, podzielił się filmem, w którym prezentuje szybkość rąk i pracę nóg.  

„3 tygodnie, pracując TYLKO nad boksem, więc na pewno otworzyły mi się oczy i tak, wciąż jest wiele słabości…. JEDNAK chcę pokazać PROGRESJĘ i chcę inspirować ludzi do podążania za swoimi marzeniami, bez względu na to, jak jest…. NIKT nie zaczyna dobrze, nic nie jest ŁATWE… ALE dzięki skupieniu, ciężkiej pracy i poświęceniu… PROGRESJA jest gwarantowana. @boxfitcoaching sprawia, że ​​każdą sesję naciskam trochę bardziej. Zostało 5 miesięcy, a ja już jestem bardziej przekonany, że to łatwa wygrana z moim żałosnym przeciwnikiem”.

Martyn Ford zaliczy debiut w boksie, chociaż ma już pewne doświadczenie w treningach MMA, brazylijskim jiu-jitsu i ogólnie w sztukach walki. Sajad Gharibi podobno jest również zaznajomiony ze światem MMA i początkowo wiele osób myślało, że zobaczymy obu panów w KSW. Będzie jednak inaczej, chociaż na pewno byłoby to dobre posunięcie dla tej federacji. Na razie Sajad nie udziela się zbytnio w mediach społecznościowych. Być może pracuje nad formą w ciszy. 

 

Komentarze (3)
Anonim

Ale głupi ten Irańczyk.Aż mi się owsianka zważyła.

2
lordknaga

wszystkie materialy tego grubasa na social mediach wygladaja jak "niewypaly" reklamowe z lat 80/90 jak nie naciaganie fotki po fotoszopie to wrzuca filmik jak pcha auto, ktore bylo na luzie a tera jakis 2 typkow, klepie go po brzuchu :-D on na serio wyjdzie do tej walki czy to od samego poczatku jego istnienia jest komedia? bo dla mnie tak to wlasnie wyglada...

2
F1.08

Iranczyk bedzie lezal. To kotlet. Dzielo photoshopa. Ilekroc jest video to w ciuchach, bo live nie ma go jak podrasowac jak na statycznych fotach:)

2