SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Dwójka to akurat nie, przy tricepsie może słabo wyszło, bo mam problem ciągle z kontrolą brzucha, i jak się mocno na tym skupiam, to czegoś zawzze nje dopnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Przemo bez lizania ale jest bardzo dobrze ;) i jak dla mnie to stary na Sopot lecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Jest na prawdę prawdę bdb, chciałbym kiedyś tak wyglądać Talia również git nie widać że było coś nie tak


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2020-01-28 19:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja to się temu brzuchowi najbardziej przyglądam, bo często gęsto mówiłeś, że tam jest największą lipa i wstyd przodem fotki robić... No i jakoś kurde nie widać jakiegoś defektu itp. Jakbym nie znał Twoich problemów itd to bym się nawet nie przyglądał bo naprawdę jest super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No widać jedynie, ze miał zanik prostych brzucha i wtedy ich nie bylo. Teraz tez nie są aż tak widoczne jak kiedyś ale do Sopotu by zdążył.

Kontrola tez jest Ok.

Prawda jest taka, ze jak nie wrócisz do formy gdzie leciał antek itp to nie będziesz zadowolony i nigdzie nie wyjdziesz a myśle, ze warto spróbować nawet dla zabawy w Sopocie
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Grzesiu bo długo na prawdę źle to wyglądało. I dalej idealnie nie jest, tak jak Kondziu pisze. No ale już w miarę estetycznie. Ale ciągle ciężko mi spiąć te mięśnie, i nie mogę do końca zaciągnąć.

Kondziu możliwe że masz rację, no ale nie wyjdę kiedy nie będę sam z siebie zadowolony. Nie wymagam też od siebie takiej pełności, nabicia jak kiedyś, bo wiem że to nierealne. Ale wiem, że stać mnie na poprawę takich detali jak tricepsy, barki, i choćby ten brzuch jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Zmiana o 180 stopni od sylwka ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Zaj**ista zmiana w kilka tygodni. Oby teraz apetyt dopisywał na masie bo wiem jakie to wk***iające gdy proges treningowy idzie a żreć się nie chce.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Łapy poprawione, talia wygląda bardzo dobrze, nogi zawsze były kozak ogólnie nabity jak czołg :D
Powiem Ci Przemo tak jak pisali Ci na IG. Sopot to tam chu.. ty musisz celować wyżej, szkoda marnować takiego potencjału.
A co do miejsca w szeregu... żebyś sie czasami z nim nie zdziwił bo jest znacznie wyżej niż myślisz/oceniasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Wiesz ale bb to nie tylko to co widać na zdjęciach. Ja nie mam tej jakości, twardości, wyrazu 3d. To widać dopiero w sytuacjach jak na ustawce, kiedy stanę obok zawodników jak Marian czy Dawid Cnota. Jakościowo, wyglądałem przy nich jak zupełny amator. Pod zawody dałbym oxę, trochę mastera, ale wątpię żeby to jakoś bardzo poprawiło wyraz mięśni. Do tego ciągle ta kontrola brzucha. Do fotki wciągnę na chwilę i będzie ok, na scenie będzie już widać że coś jest nie halo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium