SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 508337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777799
Otóż to zdrowe podejście najważniejsze akurat wczoraj i dziś wypadł mi trening to jak się wyrobię to jutro pójdę ale jak nie to płakał nie będę ;-0
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Koniec wypoczynku, WODzik na 8 na dobry początek dnia:


WOD
12 days of Christmas: TC 60'
1x Bar MU
2x Thruster 40/60kg
30x DU
4x HSPU
5x Power clean 40/60kg
6x KB OH swing 20/24kg
7x Front squat 40/60kg
8x Pull-up
9x Burpee box jump
10x Push-up
11x Jumping lunge (22 total)
12x KB snatch alt 20/24kg
54:52



Jakby ktoś nie wiedział jak się robi ten słynny WOD- najpierw 1 MU, potem 1 MU i 2 thrustery, potem 1 MU, 2 thrustery, 30 DU i tak dalej. Jeden z fajniejszych treningów w tym roku, chociaż straszna kobyła to dzięki temu bardzo zróżnicowane ćwiczenia. Trochę zdychałam w trakcie ale udało się full RX'd zmieścić w TC. Dzieliłam tylko DU (przymusowo, nie we wszystkich rundach) , podciągnięcia (też nie w każdej) i pompki. Najgorsze były chyba fronty dla mnie i do dabli też nie było łatwo się zebrać. W każdym razie jestem zadowolona .


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Nie którzy go robią 1, 12, 123, 1234, a inni 1, 21, 321, 4321. A ta 2 wersja jak dla mnie "lżejsza " jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Znajomi robili właśnie "wracając", mówili że lżej, zawsze lżej psychicznie jeśli się schodzi z powtórzeń chociaż koniec końców ilości takie same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777799
Co nie zmienia faktu, że sporo tych ćwiczeń w tym wodzie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Sporo, ale różnorodność lubię . Lecimy:


Strength
Split jerk 6x2
60/60/65/65/70/75kg


WOD
5 RFT: TC 17'
10x Push press 25/40kg
2 laps Run
10x Box jump
2 laps Run
10x T2B
2 laps Run
16:57


1h Kettlebell


Śmiesznie było, bo na mniejszych ciężarach zdarza mi się tracić równowagę przy jerkach- być może za dużo mocy i sztanga na mnie troszkę spada, a jak przyciśnie ciężar to od razu gładko się wchodzi. Zadowolona jestem że 75kg na 2 weszło z niewielkim zapasem. WOD spoko, bieganie niezbyt mi podpasowało ale ogólnie robiło się fajnie. Szłam łeb w łeb z kolegą i skończyliśmy całość też praktycznie w tym samym momencie, sekundy przed time capem. Wydolnościowo chyba jestem teraz na topie, nie pamiętam żeby kiedykolwiek było lepiej. Przez cały WOD super samopoczucie i płynne przejścia między ćwiczeniami, dopiero przy 4 rundzie na box jumpach trochę odpoczywałam. T2B udało się bez schodzenia z drążka. Bieg powoli ale jakoś tam szło, na ostatnich kółkach sprintem bo pół minuty do końca czasu było. Chociaż na ostatniej rundzie byłam prawie pewna, że nie zdążę dokończyć to jednak powalczyłam i się udało. Potem na spontanie jeszcze godzinka kettli, to nie była dobra decyzja bo czułam po biegu martwicę prostowników .


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777799
No ale widać, że jesteś w formie zarówno ciężarowej jak i wydolnościowej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
I fajnie, że podładowałaś akumulatory. Nie można popadać w skrajności.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Szaleństwa wielkiego nie było, tylko w wigilię sobie pozwoliłam na pół blachy sernika .


Skill
EMOM 6:
1. 20x Hollow body rock
2. 30s Plank


WOD
4 RFT: TC 35'
30x Walking lunge with plate OH 10/20kg
30x Box jump
20x Wall-ball shot 14/20lbs
20x HSPU
32:45

1h Gimnastyka



Kolejny fajny WOD. Skill wyglądał lajtowo ale mimo wszystko mocno przetyrał core. Na części głównej kondycyjnie super. Wykroki wszystkie unbroken, od drugiej rundy było ciężko z trzymaniem tego talerza nad głową ale powtarzałam sobie że na box jumpach ręce odpoczną. BJ w miarę żwawym tempem, szły spoko. WBS pierwsze unbroken, następne 12+8. HSPU najbardziej się obawiałam ale nie było tragedii, tylko w ostatniej rundzie barki odcięło i rzeźbiłam po 2-3, w pozostałych 4-5. Kolejny workout RX'd udało się skończyć z TC. Na gimnastyce troszkę drążka i trochę stania i chodzenia na rękach.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Popite coś będzie w sylwka ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium