SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Prosty44

"tylko teraz z masy przerzucam się na rzeźbe, więc chyba wypadałoby coś zmienić"

chcesz redukować poziom tkanki tłuszczowej -areoby , interwały itd plu DIETA niewidze zwiazku z treningiem siłowym (osobiście)

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

MIT 8- warto przeczytać może troche ci rozjaśni sytuacje, pozatym temat załóż , i użyj wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1389
Witam,
Mam jedno szybkie pytanie.Planuję ćw. FBW systemem 15-10-5.Pytanie brzmi.
Czy powtórzenia wykonujemy stałym ciężarem np 3s 15p ciężar dajmy np 45kg?

Dzięki i pozdrawiam,

ASG-to nie sport,to sposób na życie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Limaxu
Witam,
Mam jedno szybkie pytanie.Planuję ćw. FBW systemem 15-10-5.Pytanie brzmi.
Czy powtórzenia wykonujemy stałym ciężarem np 3s 15p ciężar dajmy np 45kg?

Dzięki i pozdrawiam,


za każdym razem dochodzisz do swojego ciężaru roboczego na danym zakresie powtórzeń, ale dochodzisz do niego w progresji. Jak poczytasz tematy Wodyna to znajdziesz jak proponował rozpiskę procentową ciężarów dla każdego zakresu powtórzeń

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 396
Witam czy mógłby ktoś pomóc mi ułożyć w miarę sensowny trening Abw na masę ? ilość treningów w tygodniu : 4 i przy okazji czy trening abw waszym zdaniem jest odpowiedni na zdobywanie masy mięśniowej ?

Płeć : M

Wiek : 23

Waga : 86kg

Wzrost : 188cm

Cel treningowy : Masa

Staż treningowy na siłowni : ponad rok z przerwami

Uprawiane inne sporty : koszykówka

Dostęp do sprzętu: full osprzęt siłownia

Dieta
: 5-6 posiłków dziennie, podczas syklu dokładnie zbilansowana.

Przeciwskazania medyczne : brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 396
fbw*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1389
Nie wiem czy nnie dobrze zrozumiałeś,chce tak ćw.:
pon:15p
śr:10p
pt:5p
Wiem że progresja na każdy nast. dzien powinna byc,ale pytanie kierowałem na jeden trening.Czyli 3s po 15p stałym ciężarem?

ASG-to nie sport,to sposób na życie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Tigeraz

tutaj tylko pojedyncze pytania załóż temat wklej ankiete i wtedy bedziemy radzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6253
czy w treningu fbw jako cwiczenie na trica moglbym dac pompki odwrotne zamiast wyciskania sztangi wąsko. Jako cwiczenie na klatke robie pompki na poreczach. Po skonczonych dipsach nie daje rady juz efektywnie zrobic wyciskania. A jesli taka zamiana byłaby dobra, to czy ze tak powiem pompki odwrotne wpłyna na efektywność w pompkach na poreczach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6253
czy w treningu fbw jako cwiczenie na trica moglbym dac pompki odwrotne zamiast wyciskania sztangi wąsko. Jako cwiczenie na klatke robie pompki na poreczach. Po skonczonych dipsach nie daje rady juz efektywnie zrobic wyciskania. A jesli taka zamiana byłaby dobra, to czy ze tak powiem pompki odwrotne wpłyna na efektywność w pompkach na poreczach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
renea

widzisz trudno określić niewidzac planu bo jak sam już dostrzegasz każdy element wpływa na siebie w wiekszym lub mniejszym stopniu tworząc całość albo daje pozytywny efekt lub nie .

więc jeśli chcesz sensownej odpowiedzi wklej na szybkości plan i naniesie sie poprawki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium