SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3426834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Internety piszą tak jak Wy, ja natomiast miałem tak jak piszę. Może to kwestia czego się szuka.





Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2019-01-22 14:06:04
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
Z logicznego punktu widzenia trening powoduje napiecie miesni, a leki ich rozluznienie. Takze trening przy lekach moze przeciwdzialac ich dzialaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Tez zalezy na jakim poziomie, to przeciez nie sa srodki zwiotczajace miesnie raczej to uderza w jakies punkty o napieciu wiekszym niz czlowiek jest w stanie sam wygenerowac.

Tez sie wybieram na MRI, moze sie kumpeli uda mnie wpisac bez kolejki. Starretta polecam rowniez, po tygodniu jakiekolwiek dolegliwosci z automatu o polowe mniejsze, ale tez trzeba meczyc te mobilizacje regularnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
prz1993
Ktoś się orientuje, jaki wpływ na trening mogą mieć leki rozluzniajace typu mydocalm, tiocolis?


Nie wielki, stosowałem i mam do tej pory w szafce. Brałem przed treningiem nie raz. Nie czułem za bardzo różnicy , moze przymulić bo działa na mózg przy okazji dlatego zakaz prowadzenia pojazdów, ale do reszty nie powinno mieć wpływu

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
Tak myślałem, że ogromnego wpływu nie ma. Ale mimo wszystko jeszcze treningi odpuszczę, chociaż dzisiaj już było ok. Ale poszedł też lek sterydowy, który podawali mi w szpitalu, i po nim trochę przymulilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Czawaj
Tez zalezy na jakim poziomie, to przeciez nie sa srodki zwiotczajace miesnie raczej to uderza w jakies punkty o napieciu wiekszym niz czlowiek jest w stanie sam wygenerowac.


Generalnie są to leki zwiotczajace mięśnie szkieletowe , czyli uderzają wlaśnie w te punkty.

No szału po nich nie ma ogólnie, napewno usprawniaja proces leczenia zmiejszając nacisk na mięśni itp , stosowany raczej jako dodatek. Ja na początku leczenia jak mi wyskoczył dysk mialem to i z przeciwbólowymi i z movalisem właśnie chodziłem i trenowałem. Wiadomo że nie plecy żeby tam nie obciążać, ale cała reszta szła

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
U mnie póki co ciągle nie ciekawie. Ale dzięki Łukaszowi, i temu że wykupił dla mnie pół apteki, mogę chociaż chodzić. Wczoraj poszła 1 amp dexavenu + 1 amp dexak w kabel, i od razu postawiło mnie na nogi. Dzisiaj już po pół amp, i tak do niedzieli polecę. Do tego jeszcze leki od lekarza, czyli aglan, tiocolis, ketonal w sprayu. No i coś za coś, chodzić chodzę, ale chyba żołądek zsjechslem bo apetyt dosłownie zero, ostatnie dni to było może 1k kcal ed przejedzone. Do tego fatalne samopoczucie, i hektolitry wody podskórnej... No i za godzinkę lecę na rezonans. Powinienem od razu dostać płytę, więc wieczorem dam ja dla fizjo, to już coś będę wiedział dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ciągle cos ;(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium