SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3426291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9963
Powodzenia Przemciu, będę śledził oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30794 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870579
Jak dla mnie best to toffi-kawa i solony karmel, zaraz po czeko-masło orzechowe, nugat. No i zaraz potem czeko-gingerbread, solone masło orzechowe, kokos, jagoda. Z owocowych w sumie jagoda najlepsza, reszta takie średniaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
erwinoos
melduje się!
i od razu pytanie, pewnie wszystkie smaki WPC wytestowałeś, także jakbyś mógł to podrzuć swoją topkę, bo muszę zrobić zamówienie, a za wiele tego nie brałem z SFD wcześniej

Wiem,ze to pare gram roznicy ale czekoladowe mają mniej bialka na 100gr niz pozostale. Jesli nie robi Ci roznicy to czeko-orzech wymiata,jak Monte. Sam orzech tez pycha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
A dla mnie najlepsze jest ciastko . A tak wogole to wpis dla powiadomień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30794 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870579
No więc własnie, są gusta, dla każdego będzie lepsze co innego Ale na solonym karmelu i foffi-koffi się na bank nie zawiedziesz
Dzisiaj jak co poniedziałek 6-11 w pracy, a zaraz po leci trening PULL 1. Doszedłem do wniosku, że wywalam ten rack pull, który nijak mi nie wchodził... Zamiast tego wleci po prostu jeszcze jedno ćwiczenie na najszersze, które też chciałbym lekko poprawić, głównie jeśli chodzi o szerokość, bo grubość jest raczej bardzo ok.
I tak tym planem polecę jeszcze tylko 3 tygodnie, bo to taki rozruchowy. Potem już poleci split z prio na łapy. No i wleci oxa, więc może i ta siła coś ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Przemek z całym szacunkiem ale skąd chcesz dostać oxe bo jeśli z tego labu co kolegę Antoniusza inj to bym nie niestety nie łudził i nie ladował kasy niepotrzebnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30794 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870579
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14375
Przemek obserwuje Cię z ukrycia i życzę powodzenia. Mam pytanie co polecasz na trawienie w okresie spożywania dużych ilości białka i wegli ? dodam że warzywa ciężko wcisnąć między posiłkami i nie przepadam za tym żeby w każdym posiłku je mieć, jak u Ciebie to wygląda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30794 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870579
NOW super enzimes, do najwiekszych posilkow wrzucaj. Ja jak już jestem przejedzony, to warzywa wpycham głównie do ostatniego posiłku, który przeważnie jest białkowo tłuszczowy. I jak bębed wysadzi to do rana i tak zejdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium