SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 508234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Natalia, dziennik zakładaj, a nie!

1h Oly Skill

WOD

Fight Gone Bad- 3 rounds for time:
1' Wall Balls 7kg
1' Sumo Deadlift High Pulls 25kg
1' Box Jumps
1' Push Presses 25kg
1' Row

+coś dziwnego na brzuch z gryfem
+120s plank i 10 karnych burpee za osoby, które odpuściły w trakcie

+burpee challenge

Trening ciężki, ale fajny. Czułam, że będą wall balle. Burpee challenge to ostatnie, co chciałam robić po treningu, ale fsl już się mobilizował, rollował, lacrosse'ował, a ja położyłam się na rollerze i udawałam, że coś robię .

Niestety przed końcem time capu jak na złość skończyła się pamięć w telefonie, ale mam nadzieję, że fsl powtórzy wyzwanie i dobije spokojnie do 60 powtórzeń.

Ja byłabym zadowolona z moich 4 minut, gdyby nie to, że kompletnie nie zauważyłam (i nikt mi do tej pory nie powiedział ) że jedna noga mi wcześniej ucieka, no i zrobiłam o ile dobrze liczę 59 no-repów . Tak więc filmik wrzucę u siebie, ale na konkurs raczej to się nie nadaje, no trudno, następnym razem.
Dzięki wielkie fsl za doping, profesjonalną kartkę z napisem i potrzymanie telefonu!

Łapajcie:




Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Uprzedzam od razu , że jestem zielona jesli chodzi o nazewnictwo crossfitowe, ale co to u Was oznacza skrót "EMOM" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Every Minute On the Minute- czyli robisz dane ćwiczenie, zadaną liczbę powtórzeń. Czas pozostały do pełnej minuty to Twój odpoczynek. Od kolejnej jedziesz znowu itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Konkret, 59 burpees w 4 minuty, gratsy

emom - every minute on the minute czyli określona ilość powtórzeń w jedną minutę, reszta minuty odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Moim zdaniem to lekkie odstawienie nogi w tył nie wpływa na niezaliczenie powtórzenia - chodzi o jednoczesne wyrzucenie nóg w tył już po podparciu się na rękach...A tutaj moim zdaniem bez zastrzeżeń.

Zatem wrzucaj filmik do challenga i nie marudź W końcu ze mną wygrałaś

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Pogoda mega, aż żal było nie skorzystać. A że nie mogę już spać do południa jak za starych, dobrych czasów, to wyskoczyłam na rower, 2h jazdy. Przez pierwsze 20 minut trochę beton w nogach, ale potem już sama przyjemność .






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Wszystkie Burpees są prawidłowo wykonane. Nawet te klaskanie za głową nie do końca jest wymagane. Chodzi tylko o wyprostowanie się po wstaniu z ziemi, a nie jak nie którzy z garbem wstają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
A to dzięki, właśnie mam rozkminę od wczoraj, znalazłby się pewnie sędzia, dla którego to są tylko no-repy, chociaż oglądałam nowy filmik z kanału CF i Ben Smith też tak kilka razy zrobił i było okej. A te ręce za głowę to nie wiem, po prostu tak mam- na treningach jest wymagane klaśnięcie nad głową, bo wtedy większa tendencja do wyprostu, a mi te łapy same za głowę lecą. Każdy ma swój styl .


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2016-05-01 18:02:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Wydaje mi się, że nielogiczne byłoby uznanie jako no-repy, bo wpływa to raczej na mniej niż bardziej ekonomiczny ruch, także w żaden sposób nie przyspiesza wykonania, a wręcz przeciwnie Ewentualnie można by się przyczepić do wykonania pompki, ale wiadomo, że w AMRAPie nikt nie będzie techniki szlifował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
W standardach burpee pompka nie figuruje- jedyne wymaganie to dotknięcie ziemi klatą, a to jak wracasz nie jest sprecyzowane.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium