SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 508399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
To jest zdrowe podejście, ja mam podobne jem wszystko, ale z głową czasem podjem jakieś ciastko chamskie, czasem syf wpadnie, czasem % z przyjaciółmi, jem owoce bo nie boję się fruktozy. Ale dla mnie takie akcje to rzadkość i dałbym proporcje 90% do 10 %.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
i prawidlowo bo na każdego inaczej wpływaja poszczególne produkty. Jeżeli na high carb dobrze się czujesz to widocznie takiego paliwa Ci potrzeba. Patrząc na Twpje treningi plus teraz dodatkowo bieganie jest to racjonalne. Uroczystości, święta i imprezy to wiadomo...ja tam z pojemnikami z jedzeniem nie mam zamiaru chodzić bo zawodowce tez nie jestem, do pokazów sylwetkowych tez sie nie przygotowywuję i jak mam ochotę zjeść torta weselnego to go zjem ...proste :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Ja sobie sprawę zdaje, że mega porobionym gościem nie będę bo gena to ja nie mam, a w miarę forma i zdrowie myślę jest, natomiast mam zdrowe podejście do wszystkiego większości próbowałem keto, low carb, carb cycling itd itd na wysokich węglach mi najlepiej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No mi też, jak mam odstawić większość owoców i rzeczy, które po prostu lubię to mi się już chęć na binge pojawia. Keto działa i jestem świadoma zalet tego sposobu odżywiania ale jeśli już to stosowałabym tylko okresowo, chociaż jakiś rok na keto mam za sobą.
Komfort życia przede wszystkim .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
El treningos de martes .


Skill/strength
HSPU 5x8

Push jerk 5x3
60kg


WOD
AMRAP 12':
12x Box jump
6x Thruster 25/40kg
6x Bar-facing burpee
8 rund+ 7 BJ



HSPU z poziomu zero, fajnie wchodziły, udało się spłycić tę pozycję nóg bo zawsze asekuracyjnie ściągałam kolana jak najbliżej klaty, co już nie jest mi potrzebne bez deficytu i w końcu wychodzi nieco dynamiczniej. Push jerki miały być z krótkimi przerwami, około 45s, ale z koleżanką robiłyśmy systemem jedna- zmiana ciężaru- druga i tak dalej. Nie patrzyłam na zegar ale po treningu powiedziała, że jej wychodziło tak 25s przerwy . WOD niby nudny, ale że od drugiej minuty już walczyłam bo zaczęłam szybko i chciałam to utrzymać to zrobiło się ciekawie. Przerwy od 6 rundy jakieś niewielkie przed wejściem na sztangę lub przed boxem. Na BJ odpoczywałam, thrustery i burpee cisnęłam w miarę możliwości i te burpee dzisiaj naprawdę sprawnie wchodziły, także jestem zadowolona.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
6ripley
No mi też, jak mam odstawić większość owoców i rzeczy, które po prostu lubię to mi się już chęć na binge pojawia. Keto działa i jestem świadoma zalet tego sposobu odżywiania ale jeśli już to stosowałabym tylko okresowo, chociaż jakiś rok na keto mam za sobą.
Komfort życia przede wszystkim .


No właśnie keto jest ok jak lubisz tak jeść, a ja nie chcę sobie odmawiać przyjemności z jedzenia
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
6ripley
No mi też, jak mam odstawić większość owoców i rzeczy, które po prostu lubię to mi się już chęć na binge pojawia. Keto działa i jestem świadoma zalet tego sposobu odżywiania ale jeśli już to stosowałabym tylko okresowo, chociaż jakiś rok na keto mam za sobą.
Komfort życia przede wszystkim .


Keto powinno się stosować okresowo, głównie zimą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Jakieś źródła/opracowania/badania podrzucisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium