SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230735

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
tak faktycznie możesz robić siedząc bo to nie pozwoli na oszukiwanie czy bujanie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ok wiec sobie jeszcze to wymienie,
w wiośle sztanga powinno sie wymieniac chwyt?? chciałbym żeby szła masa i szerokość pleców

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
tak faktycznie to z szerokością przy wiosłowaniu szały nie ma tutaj niepodzielnie rządzi drążek

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
aha, musze wkońcu go wprowadzić w treningi , najpierw jakiś musze sobie zakupić lub zespawac
wielkie dzięki za pomoc


jeszcze mam pytanko, jakbym wiosło robił naprzemiennie z ściąganiem drążka do klatki?? dobry pomysł czy zbędne ćwiczenie w HST??


Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-12-05 13:15:31

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
Witam mam pytanie zaczynam robić cykl na nitrobolonie 2 1100g i chce zapytać cz robienie masy mięśniowej wpłynie korzystnie gdy 3 razy w tygodniu dorzucę do tego bieganie ? poniedziałek klata biceps. wtorek bieganie. środa barki ,triceps. czwartek bieganie .piatek plecy,przedramię .sobota bieganie(ok 45 minut) chce zrzucic tkankę z tylką i brzucha proszę o odpowiedz czy dobry jest trening i jak stosować nitro 2 :) Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
staar

nie widze treningu nog a to nie dobrze, plan wogole slaby imo

masa pojdzie o ile dieta i regeneracja beda adekwatne do wysilku

nitrobolon stosuj jak na opakowaniu pisze

(no i nie da sie przy niskim stazu zrzucic tluszczu i robic masy jednoczesnie)

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2011-12-05 20:52:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 174 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3074
Z powodu braku stojaków jestem zmuszony wykonywać zercher squat zamiast tylnego przysiadu. Moje pytanie brzmi, jaka jest różnica między tymi przysiadami i czy robiąc ten pierwszy nie blokuje mi on progresu siłowego? Nigdy nie robiłem tylniego przysiadu więc nie wiem ile dałbym radę dźwignąć. W Zercher robię 80kg.x12 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
manfred_86
Z powodu braku stojaków jestem zmuszony wykonywać zercher squat zamiast tylnego przysiadu. Moje pytanie brzmi, jaka jest różnica między tymi przysiadami i czy robiąc ten pierwszy nie blokuje mi on progresu siłowego? Nigdy nie robiłem tylniego przysiadu więc nie wiem ile dałbym radę dźwignąć. W Zercher robię 80kg.x12 powt.


Jak w Zercherze robisz 80kg x 12 to w tylnym zrobisz dużo więcej, w Zercherze będzie Cię limitować chwyt sztangi bo trzymasz ją na zgiętych ramionach i to będzie Cię ograniczać co nie zmienia faktu, że możesz w nim jeszcze dołożyć. Im szybciej to możliwe zaopatrz się w stojaki bo Cię ogranicza ich brak

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
rion10 mam pytanko jeszcze, czy wciśniecie do HST ściągania drążka do klatki bedzie dobrym pomysłem?? robic je co trening czy naprzemiennie z czymś??

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
z tego co pamiętam nie masz drążka , więc jako zamiennik dla drążka będzie ok

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium