SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3754051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41688
prz1993

Tymczasem jeszcze chyba jakaś choroba mnie łapie... wczoraj wieczorem już cały nos zatkany i lekka gorączka. Dzisiaj obudziłem się już bez gorączki ale jak cały połamany... dobrze że i tak dnt dzisiaj. Może jutro będzie trochę lepiej.



Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2022-09-19 10:29:30


Teraz się taki głupi okres przeziębień zaczyna. U mnie w pracy połowa osób zakatarzona, żona chora, synek chory (chyba on coś przytargał z przedszkola, choć kto wie, jak tyle osób przeziębionych w koło), ja od 3 dni też i z każdym dniem gorzej. Ale nic dziwnego - ludzie jeszcze się nie przestawili z letnich temperatur a jesień wjechała z buta nagle.

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892897
A no właśnie, a ja się tak nie przestawiłem że jeszcze na krótko chodzę, raz bluzę założyłem jak deszcz padał Poki co lipa jest, nie zanosi się żeby jutro było lepiej...
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892897
CZWÓRKI + DUPA 1

1. SQ 5x6-8
8x140 / 8x140 / 8x140 / 8x140 / 8x140

2. Hack sq wąsko 4x8-10
10x85 / 10x85 / 10x85 / 10x85

3. Odpychanie jednonóż siedząc 4x8-10
10x80 / 10x80 / 10x80 / 10x80

4. Prostowanie siedząc 3x10-12
12x30 / 12x30 / 12x30

6. Hip thrust maszyna 5x8-10
10x125 / 10x125 / 10x125 / 10x125

7. Hip thrust jednonóź 4x10-12
12x50 / 12x50 / 12x50 / 12x50

8. Przywodzenie 4x10-12
12x83 / 12x83 / 12x83 / 12x83

+ aero 15 min

No to pierwszy trening z nowego planu. Wszystko jeszcze dość asekuracyjnie, jednak mimo to zajazd był dobry W siadach od 3 serii już dokuczały back pumpsy, i to był jedyny problem, bo siły w nogach było spokojnie na więcej. Całość zrobiona w pół godziny razem z seriami rozgrzewkowymi, więc chyba bez biedy Hacki też z zapasem, ale tu już też dobrze mięśnie paliły. Dalej odpychanie które mi nie podeszło jakoś. Na coś je zamienię następnym razem. I wyprosty na koniec spoko. Ogólnie czwórki po całości nie były jakoś mega spompowane, ale po treningu czułem ogromne zmęczenie, znowu ciężko było dojść na tramwaj, więc chyba spoko Dupa za to na ogromnej pompie. Planowo jako drugie miało iść odpychanie, ale w ogóle tego nie czuję, więc dałem trochę dubla. Ale dupę popaliło.

I jednak dodałem 30g ww od dzisiaj. +10g pre, intra i post. Razem jest już 510g. Miałem nie dodawać, ale po dnt zawsze ważyłem więcej, a dzisiaj ledwo 102kg, a że zawsze po nogach dzień później było mniej, to boję się co może być jutro Najwyżej w tym tygodniu skoczy tyle, że nie dodam przez kolejny miesiąc i w końcu uleje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419147
Pisales może już wcześniej jak rozdzielasz teraz poszczególne partie na dni treningowe i jaka częstotliwość teraz będzie dla danej partii w skali tygodnia przy zwiększonej objętości?
...bo jeżeli tak i gdzies mi to umknęło to sobie odszukam a jeżeli nie to mógłbyś coś więcej napisać?



Zmieniony przez - wincol w dniu 2022-09-20 14:44:20
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892897
Nie nawet nie pisałem będę ćwiczył dalej 5-6x w tygodniu, a plan będzie podzielony na 4 dni. Czwórki z dupą, plecy z bokiem i tyłem barków, klatka z dwójkami i barki z bicepsem i tricepsem. Więc jedna partia będzie raz na 5-6 dni.
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892897
PLECY + BOK I TYŁ BARKÓW

1. Drążek podchwyt 5x6-8
8x2,5 / 8x2,5 / 8x2,5 / 8x2,5 / 8x2,5

2. Wiosło leżąc nachwyt 4x8-10
10x80 / 10x80 / 10x80 / 10x80

3. Ściąganie szeroki neutral 4x8-10
10x66 / 10x66 / 10x66 / 10x66

4. Pullover 3x10-12
12x36 / 12x36 / 12x36

5. Unoszenie bokiem z oparciem 4x10-12
12x13 / 12x13 / 12x13 / 12x13

6a. Podciąganie klamry do brody 4x15
56kg

6b. Odwrotnu butterfly 4x15
5szt

+ aero 20 min

Dzisiaj drugi trening z nowego planu. Całkiem przyjemny, raczej wszystko weszło spoko, choć jeśli chodzi o plecy mam jakoś lekki niedosyt. Drążek ciężko, jednak 5 serii daje się we znaki. Wiosło trochę lżej, i reszta już też z zapasem. Barki świetnie weszły, tu pompa ogromna.

Powoli tu jakoś idzie. Widzę delikatne zmiany na plus, no ale bardzo delikatne, a przecież na masie jestem już ze 2 miesiące. I nie wiem czy byłby sens za rok się gdzieś pchać, nawet jeśli odpalił bym grubiej, bo w tej setce raczej i tak bym znikał. No ale to i tak narazie tylko takie myślenie...
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892897
KLATKA + DWÓJKI 1

1. WL 5x6-8
8x120 / 8x120 / 8x120 / 8x120 / 8x120

2. Wyciskanie skos 45* smith 4x8-10
10x72,5 / 10x72,5 / 10x72,5 / 10x72,5

3. Gironda dips 4x10-12
12x5 / 12x5 / 12x5 / 11x5

4. Uginanie leżąc 5x6-8
8x56 / 8x55 / 8x55 / 8x55 / 8x55 / 8x55

5. Uginanie stojąc 4x8-10
10x6szt +3 / 10x6szt +3 / 10x6szt +3 / 10x6szt +3

6. MCNPN na hack masznie 3x10-12
12x40 / 12x40 / 12x40

+ aero 20 min

Dzisiaj świetny trening. Bardzo dobra pompa zarówno na klacie jak i dwójkach, wszystko wchodziło pięknie Wróciłem do WL po bardzo długiej przerwie, ciężary jak widać... Ale o ile pierwsza seria poszła jak szmata, o tyle ostatnia już ledwo docisnąłem. Na smithcie za to sporo za mało, wszystkie cztery bardzo lekko. A w dipsach już znowu ciężko, ale tu i pompa już była mega. W dwójkach dobrze dobrany ciężar w każdym ćwiczeniu, czyli wszystko z lekkim zapasem.

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892897
Żeby już u Wintera nie spamować Zamówiłem savaleosy, jutro nie dojdą ale będzie taki prezent urodzinowy od samego siebie Będzie motywacja żeby dobić do 200 w sq
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 35209 Napisanych postów 66749 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 920923
Trzymasz ta jakość niesamowicie.
Wl bardzo ładna siła!

Zryliscie mi beret tymi savaleosami chyba też kupię bo chce siadać jak kiedyś...
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892897
Przestań, tydzień temu na skosie było 9x117,5 No ale to jedna seria, tutaj objętość robi robotę.
No a buciki fajne, ładne czerwone wziąłem Może też trochę mi to pomoże z tym problemem braku czucia w stopie przez co tracę często stabilizację.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

electro
Polecane artykuły