SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3752394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A chodzisz dalej na te masaże prostownika itd?

Btw. tak z ciekawości, bo nie wiem czy nie doczytałem czy nie pisałeś. Zacząłeś w końcu współpracę z Adamem czy na razie jeszcze sam się przygotowujesz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 203174
Może to być przez Gh ?
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
Wiktor - tak, 1-2x w tygodniu, ale oststnio głównie na nogach pracujemy. A z Adamem jeszcze nie zacząlem. Pisałem do niego kilka razy ale jeszcze jego zawodnicy mieli starty, potem nie chciałem mu tyłka zawracać.
A czy od gh? Chyba nie, o takich sidach nie słyszałem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 460 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 61865
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
A jak trenujesz inne partie to masz ten problem?
Poza siłownia, na codzien?


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2017-11-15 15:41:53
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Spięty mięsień, wiec cały czas sie pompuje i stad uczucie spompowanego prostownika rolowanie, rozciąganie, masaże, "walka" z hiperlordoza i powinno byc lepiej

Sylwia niech Ci codziennie trochę pochodzi po plecach. Lekka jest, ale powinno trochę pomoc


Zmieniony przez - wiktor.grybos w dniu 2017-11-15 15:50:29
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
Wiesz co nie wiem czy to to. Te rozluźnianie przez fizjo sporo dało, widzę np dużą poprawę w mostku przy WL, co nawet Marcin Karkula pochwalił. Fizjo też twierdzi że z plecami już jedt jako tako, gorzej z nogami.

A teraz ciekawostka co do trawienia - winne były 2 produkty. Najpierw wywaliłem gumę guar, i już było lepiej. Potem jak Kondziu mi powiedział, że ma lipę po kurczaku, zmieniłem go na rybę, i od tego momentu jest 100% ok. Wiadomo, czasem bąk się zdarzy, ale
To chyba jak u każdego Ale i tak lecę dalej vivo, debutir, glutę, siemie i ocet.


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2017-11-15 17:10:53
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
a przyprawy tu nie mają znaczenia? dajesz dalej te same?
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

Shoty
Polecane artykuły