SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Z reguły ilość miejsc ograniczona, Kuźnia jest sporą siłownią jak na Łódź, ale rok temu (na tej mojej jesiennej ustawce w listopadzie), gdy było około 60 osób to było trochę ...gorąco przede wszystkim , moze klima nie była włączona - tym razem o to dopytam wcześniej poza tym raczej się pomieścimy , nawet jakby miało być więcej osób, można będzie rozłożyć też trening trochę w czasie inaczej; czy coś innego wymyślić; ale na bank będzie grubo, ponieważ zakładam , ze z Teamu Kuźnia będzie tym razem sporo osób, jakby nie było - też jest tam solidna ekipa (Piotr Wolniak, Mariusz Przybyła, Maciek Pietkiewicz, Michał Kaczor, itd) - oni robią w tym okresie , co roku taki 'świąteczny trening' i tym razem połączymy te wydarzenia + z forum zapowiada się ogromna ilość osób

Z tego względu będę musiał zrobic raczej ograniczoną ilość miejsc, żebyśmy się tam , potem o siebie nie potykali ;)
Więcej szczegółów niebawem, ale na pewno gwarantuje Wam sporo fajnych atrakcji, dobre ceny w sklepie, zrobimy też wspólnie coś dobrego dla najmłodszych potrzebujących (mam nadzieję) - w końcu to dzień po Mikołajkach.

Następnego dnia, ogarnę inną siłownię - prawdopodobnie Saturn Fitness w Manufakturze, więc też bardzo blisko; silka o innym klimacie, ale myślę, że będzie to ciekawe , zrobic tam trening w trochę mniejszym gronie, które zostaje na weekend.

Ok, koniec spamu Sorry Przemo ;) ale jak widać u Ciebie ruch większy , niż pewnei w temacie z ustawką
Wszystkie szczegóły będą wlasnie w temacie o wydarzeniu - ale stworzę go dopiero za około 1-2 tyg, czekam na kilka informacji od moich partnerów i grafiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
No i super Pisz Kuba śmiało, im więcej info wszędzie tym lepiej. No i myśl powoli kiedy byś dał radę do mnie wpaść, bo kilka osób juz tez sie pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
prz1993
No i super Pisz Kuba śmiało, im więcej info wszędzie tym lepiej. No i myśl powoli kiedy byś dał radę do mnie wpaść, bo kilka osób juz tez sie pisze


wlasnie dziś o tym myslalem, czy sie nie spakowac na spontanie i nie odwiedzić %)
u mnie lipa jest od środy (02.10) jestem sam w sklepie aż do 16.10 więc mało dni zostaje wolnych, bo w weekendy znowu zostaje ostatnio z Małym, a Renia pracuje ; tak więc na mnie nie zwracajcie uwagi, jak będziesz coś robił w weekend - to sprobuje z całych sił się wybrać, a najprędzej to jednak po tym 16.10 któregoś razu w tygodniu zajrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
ok. to czekam na info , tym razem chętnie się pojawię przynajmniej na sobotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ja z młoda tez będę na bank.
Może też na weekend zostanę, jak jakieś ciekawe plany macie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Jakb tak patrzę to nie będzie takiej małej ekipy w niedzielę , więc ustawka przejdzie do historii jako dwu dniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
pitbull61
Ja z młoda tez będę na bank.
Może też na weekend zostanę, jak jakieś ciekawe plany macie

No jakie plany, trening i żarcie

Panowie, może też dawajcie znać powoli kto by się pisał na trening u mnie. Data pewnie tak w drugiej połowie października, i czy wolicie weekend czy w tygodniu. Tylko jak mówię, zadna to wielka ustawka, po prostu trening w większym gronie znajomych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Zrób jak nie będzie managera xD

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
prz1993
pitbull61
Ja z młoda tez będę na bank.
Może też na weekend zostanę, jak jakieś ciekawe plany macie

No jakie plany, trening i żarcie

Panowie, może też dawajcie znać powoli kto by się pisał na trening u mnie. Data pewnie tak w drugiej połowie października, i czy wolicie weekend czy w tygodniu. Tylko jak mówię, zadna to wielka ustawka, po prostu trening w większym gronie znajomych



No, to w takim razie przemyślę, bo myślałem, że już wam jakieś % w głowach

Co do treningu u Ciebie, bede na 100%. Mi bardziej weekend oczywiście pasuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium