https://www.instagram.com/p/B01vJsfhF0Q/?utm_medium=copy_link
Mi na wolnym słabo wchodziło a tu w takim ustawieniu rewelacja
Ilość wyświetleń tematu: 3752258
Trochę średnio, że plecy robione po 1 dniu przerwy tylko, no ale inaczej nie dało rady. Mimo to i tak znowu progres, i dobre nabicie mimo wczorajszego dnia LC
Jutro już normalnie push wleci, no i potem całe nogi.
Retencja spora, ale wydaje mi się że to właśnie głównie woda, i 2 tyg minicuta i znowu jestem fit

Aktualny dziennik:
http://www.sfd.pl/Mariusz_Żaba:_MPJ_2015_str_34,_Kłodzko_44-t1089000.html
Galeria zdjęc:
http://www.sfd.pl/Marian_rocznik_92-t628047.html
DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
Zapraszam :)
WinterR91
https://www.facebook.com/MichalJekiel
https://www.sfd.pl/DT_WinterR-t1188796.html
Ciężary jak widać, i to zarówno w WL jak i na smithcie spory zapas jeszcze
Barki ostatnio też ledwo ledwo już szło, dzisiaj pododawane i z zapasem
Tricek już nie tak lekko, ale wiadomo jak to na koniec treningu
Mega, oby już tylko tak dalej 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły