SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3752749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391014
Nowe sa juz przezroczyste
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2516 Napisanych postów 8350 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100416
Te sky jest bezbolesne dhb?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 1214 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 198665
rutkow
Nowe sa juz przezroczyste

Dna mocnijesze chyba od Sky masz racje .Teraz znow Aquila ,tesc zdecydowanie mocnijszy Dhb nie wiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3953
.


Zmieniony przez - Rk24. w dniu 2020-01-28 10:28:11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3953
co do tego że DNA mocniejsze od Sky nie przesadzajmy;)

Nie ma co zaśmiecać Przemkowi dziennika ale nawet z opinii kolegów co przeszli z cypa DNA na sky/sode odczuwają różnicę.
Ja osobiście dużo nie wbijam, ale obecnie lecę tylko na sky lub sodzie i odczucia pozytywne.
Przez chwilę była ochota testować coś innego ale jak to mądre głowy poradziły " nie kombinuj"

Testowałem na początku DHB innych firm i odczucia średnie.. zero bólu jak i praktycznie zero działania.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4888 Napisanych postów 13129 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771258
Dla mnie tren skylabs lepszy. Może kwestia przyzwyczajenia ale na sky w tej samej dawcę mocniej czulem

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892887
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam zadowolony z tego co bilem z dna. Enan cyp master e master p i teraz bold. Zobaczymy jak dhb na badaniach. Ape co do testow widze po estro ze jest co ma byc. I raczek nie kutaja na stezeniu.
1
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892887
PULL 2

1. Wiosło hantlą jednorącz leżąc
4x10 36kg

2. Ściąganie neutral
4x12 92,5kg

3a. Ściąganie hammer podchwyt
4x12 65kg

3b. Wiosło wyc dolny nachwyt
4x15 55kg

4. Podciąganie drążka do brody
4x15 62,5kg

5a. Unoszenie bokiem maszyna
3x15 20kg

5b. Odwrotny butterfly
3x20 35kg

6. Uginanie hantlą modlitewnik
3x15 10kg

7. Uginanie z linką
3x20 15kg

+ aero 30 min

Dobry dzień. Z rana boks, zajazd masakryczny. Myślałem, że po nim już nie dam rady zrobić siłowego, ale jak wróciłem to zjadłem, położyłem się spać, i jak wstałem po niecałej godzince, to byłem już jak nowo narodzony I trening też poszedł bardzo fajnie. Nie chciało mi się robić hammera jednorącz, to dałem sobie wiosło hantlą. Fajnie weszło. Dalej wszędzie powtórzony ciężar. Ciężko już było. Aeroby uciałem sobie o 5 min, i tak kcal dużo dzisiaj przepalone.

Tak jak obiecałem, daję fotki w pozach. Tyłem już nie robiłem, bo wrzucałem kilka dni temu. No jest jak widać. Nie jest to poziom na zawody, choćby w Sopocie, ale jak na moje możliwości myślę że wstydu nie ma. Poprawić łapy, jeszcze trochę proporcje, i może coś z tego będzie




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Nie będę cukrować Sam wiesz dobrze, że zrobiłeś kawał dobrej roboty, więc świetnie to wygląda, chyba tylko dwójka nieco odstaje.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

electro
Polecane artykuły