SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
No kłótni o szczepienia to tu nie chce Ja sam nie jestem ani wielkim zwolennikiem ani też przeciwnikiem, choć jestem zaszczepiony trzema dawkami. No ale to głównie dlatego, żeby właśnie nie mieć problemów w szpitalu. Ale za dobre słowo dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Tez się leczę w szpitalu uniwersyteckim w Krakowie . U mnie na szczęście guz niezłośliwy . Jeżdżę raz w miesiącu na iniekcje do gałki ocznej i narazie odbywało się wg planu.

Przemo nie wiem czy już tak kombinowałeś ale ja bym poszukał namiarów na prywatny gabinet ordynatora szpitala i do niego poszedł na wizytę . Potem całkiem inna rozmowa



Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2022-01-13 10:03:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
rok temu ze mną było tak samo, miałem mieć operacje w połowie listopada, poszedłem na konsultacje przed operacyjną i się dowiaduje że nie mam operacje, zj**ałęm ich że jak już to mogli mnei poinformować, ale jak zwykle to nie my dzwonimy itd . Na szczęście trenuje z babką, co jej znajoma jest na tym oddziale jakąś główną pielęgniarką, jakoś w przeciągu tygodnia miałem operacje. Więc warto jak myślisz Przemo, zadzwonić do tej Pani co pomogła Ci wcześniej, trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Mnie to aż zamurowało jak przeczytałem o tym .. Pisać teraz że poj**ane itp. Nic Ci nie da bo domyślam się co czujesz :( , Patrzę ze chłopacy wyżej mówią żebyś odezwał się do tej lekarki i szczerze też o tym myslalem bo może akurat ona ma jakieś chody czy znajomosci żeby pomoc , nic Cie to nie będzie kosztowało a spróbować na pewno nie zaszkodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Cayek
opalinho
prz1993
Właśnie dostałem telefon ze szpitala, że przekładają mi operację na kwiecień... Niby jakiś sprzęt jest zepsuty. Masakra, aż nie wiem co mam myśleć, załamany jestem...


Sprzęt popsuty k***a.... Przecież ta służbę zdrowia to zaorać od a do z. Składki jeszcze zdrowotne podwyższone, a Ciebie niech ch** strzeli jak cokolwiek dolega. Masakra


Ja mam okrutny ból dupy przez to ile ja na to oddaje, a finalnie korzystam ze wszystkiego prywatnie.
Szkoda już nawet komentować.

Przewalona sprawa, ale jakoś mnie nie dziwi.
W końcu NFZ :/


Ja placę dwa razy. Etat + firma. A i tak z córeczką wszystko prywatnie, bo dopiero teraz mielibyśmy wizytę u ortopedy i najprawdopodobniej dysplazję bioderka, gdyby nie to, że poszliśmy prywatnie i prywatnie działamy z fizjo.



Zmieniony przez - FighterX w dniu 2022-01-13 13:49:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
ja tylko od siebie dodam, że miałem w ubiegłym roku 2 operacje (wyrostek i zerwany biceps) , 2x różne szpitale, 2x bez wiekszego problemu, poza obowiązkowymi testami w szpitalu przed przyjęciem na oddział, tak więc jak zawsze wszystko zalezy pewnie od miejsca, osób, podejścia

a sam temat covidowy - lepiej zamknijmy w tym miejscu, bo to niepotrzebny spam i kłótnie, niewazne czy na forum czy przy rodzinnym stole - nigdy to się nie skonczy dobrze %)

Przemo - powodzenia, mysle czasem jak moge pomóc, ale niestety nie wiem. Moze w Lodzi cos bym jeszcze mogl podpytac, ale w stolicy to akurat zero kontaktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Dzięki Kuba, ale tu ciężko jakkolwiek pomóc
Dzisiaj dzwonił do mnie neurochirurg który mnie prowadzi, no i w sumie nie powiedział nic nowego. Dokładnie to jakiś mikroskop się niby zepsuł... Ale powiedział, że jestem pacjentem prorytetowym, bo jest zagrożenie życia, dlatego jak będzie możliwość to wezmą mnie na czyjeś miejsce nawet. Więc może uda się coś szybciej. No ale nie nastawiam się raczej...


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2022-01-13 15:27:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Ja pierdziele, masakra z tym a lekarzowi to w ogóle powinno być wstyd tak mówić.. jest Pan pacjentem priorytetowym , z zagrożeniem życia ale ... niech Pan czeka dalej.
Brak słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Przemo ja podobnie jak Banan, jak coś to Łodzi mogę pomóc bo Wawa to ciężko. Mega ważny by mieć po prostu dobrego lekarza, nawet nie chodzi o wiedze, ale podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7277
Czytam i nie wierzę... służba zdrowia to jest jakiś żart. Mam tylko nadzieję że wszystko skończy się pomyślnie....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium