SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
To bardzo podobnie jak ja, nawet różnorodniej. No i jak ja jem słodycze to zwykle są to jakieś czekolady/ciacha, ew. kebab

Muszę za jakiś czas wykupić karnet dla begginersów gdzieś w boxie u mnie, bo ciągnie mnie ostro, a póki co jeszcze trochę powalczę na macie, ale na pewno spróbuję w tym roku CF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Srogo dzisiaj byłooo. Klasycznie po dwóch kawach, chcialam kupić carbo po Oly ale nie miałam gotówki a terminala jeszcze nie mają.
Gniotło mnie dziś, dobrze, że WOD bez ciężarów.
No i miałam przyjemność pościgać się trochę z fsl, mocny zawodnik z Ciebie byku, pocisnąłeś, nie ma co .

WOD

100 Air Squats
90 cal Row
80 Push Ups
70 cal Row
60 Pull-Ups/Ring Rows Ring Rows
50 cal Row
40 T2B/K2E K2E
30 cal Row
20 Burpees
10 laps Run

Nie zmieściłam się w time capie, ale zabrakło tylko 5 okrążeń biegu, więc jestem zadowolona. Tylko trochę mnie boli że skalowane, ale nie można mieć wszystkiego. Pompki trochę lambadziarsko, ale wszystkie męskie. Był ambitny plan na kipping pull ups, ale jak się zwlekłam z concepta to koncepcja się zmieniła . Sporo udawało mi się nadrabiać na wiośle, to mi akurat w miarę dobrze idzie. Ale jak zaczęłam bieg to uooo, luuudzie . Dzisiaj juz nic nie robię, jutro odpoczywam, a od poniedziałku jazda.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Dzięki za wspólny trening - masz moc!!
Ja za ostro wystartowałem i gdzieś w środku zgubiłem rytm ale banan na gębie do samego końca. Zdecydowanie bardziej pasują mi krótkie i intensywne WODy

Pewnie jeszcze to powtórzymy

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Kto by pomyślał że kupno skakanki to może być taki życiowy dylemat . W każdym razie finalnie padło na Invictus F1, jaram się, jak tylko przyjdzie to będę testować do upadłego. Czas na WOD death by double unders!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Uległam modzie na orgazmogenne lody amerykańskie z Lidla, mam dwa kubełki, te o smaku masła orzechowego i jakieś ciasteczkowe. Skubnęłam dzisiaj tych pierwszych i są bardzo dobre, ale szczerze gdybym miała wybrać między 500ml lodów a 500ml toffiffee, to wiadomo, co bym wzięła .

Back Squat 6x2 fast
65kg
W ostatniej 75kg, bo koleżanka zapomniała ściągnąć piątki, więc mniej roboty miałam dokładając tylko 5kg z drugiej. Ale ta ostatnia zdecydowanie była już slow .

Overhead Squat 3x5 slow
25/35/35kg


WOD

16.3
7' AMRAP:

10x Power Snatch 25kg
3x MU/C2B Pull-Up/ Jumping C2B Pull-Up Jumping C2B Pull-Up
5 rund

100 KB Squats 16kg
Every minute 30 DUs/ 90 SUs
time cap 6 min
Po 3 rundzie "DUs team" mógł robić po 15 a SU po 60, więc w time capie zdążyłam 85 przysiadów.

+1h Mobility

DUs dzisiaj szły mi nawet ładnie, to już pewnie przez ekscytację nadchodzącą skakaneczką. Planowałam trening na później, więc zjadłam mięcho z makaronem o 15:30, okazało się, że już 15 minut później wykładowca musiał się ewakuować. Nie chciałam bezsensownie siedzieć w domu i czekać, więc poszłam na wcześniejsze zajęcia. Trochę niewygodnie, ale dałam radę.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
Tofifi miażdży system wszystkim. Jeśli chodzi o lody to mcflurry z lionem z maca rządzą

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Shake bounty lepszy... Ech, pracowalo sie w maku i były mcflurry za 4zl :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
he he każdy lubo coś innego dla mnie lion najlepszy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
mcfurry tylko z lionem ! :D

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
he he porządny gość

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium