SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 508265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzień pierwszy zabawy, debiut w Open. Trochę stresu, WOD bardzo ciężki ale do zrobienia. Chociaż czas Briggs, 10 minut z groszami jest kosmiczny.


17.1
For time: TC 20'
10x Dumbbell Snatch alt hands 15/22,5kg
15x Burpee Box Jump-Over
20x Dumbbell Snatch alt hands 15/22,5kg
15x Burpee Box Jump-Over
30x Dumbbell Snatch alt hands 15/22,5kg
15x Burpee Box Jump-Over
40x Dumbbell Snatch alt hands 15/22,5kg
15x Burpee Box Jump-Over
50x Dumbbell Snatch alt hands 15/22,5kg
15x Burpee Box Jump-Over
CZAS 15:45


Mordercze. Robiłam obok naszej trenerki, na początku narzuciłam ostre tempo, miałam jakieś 7 repów przewagi, potem powoli różnica się zmniejszała i skończyłyśmy z różnicą jednego powtórzenia. Gdyby nie to, że robiłyśmy obok siebie to pewnie czas byłby ze 3 minuty gorszy. Niestety jakieś małe zamieszanie wyniknęło już po ukończeniu workoutu, nie ma pewności czy jakieś tam powtórzenie nie zostało zaliczone a nie powinno i teraz jestem bardzo zła, bo niby wynik wpisany, no rep to moja wina, ale ja też nie jestem w stanie wszystkiego kontrolować i to, czy nie zostało czy zostało zaliczone leży już na barkach sędziego... Także jak nie uda się poprawić czasu w poniedziałek to będę miała nie lada dylemat- trzeba będzie z sędzią ustalić, co z tym fantem zrobić. Więc liczę jednak, że chociażby wyrównam wynik.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
gratki. oby nie było dyskwalifikacji. kurde u nas nie było hantli tylko kettle i straszna walka z przełożeniem tego była. na ile zmian robiłaś 40 i 50 powtórzeń? bez przerwy?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Praktycznie bez przerwy, zdarzało się odłożyć hantla na te 3 sekundy i złapać oddech, ale ciągle widziałam "rywalkę" kątem oka więc w zasadzie żadnej przerwy dłuższej niż te powiedzmy 5 sekund nie było. Już wiem, czemu chciała robić ze mną i cieszę się, że tak robiłyśmy, bo strasznie się nakręcamy wzajemnie i wtedy można przycisnąć dużo bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
To co, uczennica przerosła mistrzynię ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nie do końca, jest drobna i niska, siłowo dość szybko przeskoczyłam, jeszcze w sierpniu byłyśmy na tych samych ciężarach ale jest sporo lżejsza więc jakby przeliczyć na Wilksa to w zasadzie silniejsza. Póki co udało mi się wyprzedzić na wiośle i sztandze, ale w thrusterach i wall ballach jest lepsza. Cała gimnastyka zdecydowanie dla niej, tylko z tego chodzenie na rękach wychodzi mi lepiej. Często sobie żartujemy, że powinnyśmy być jedną zawodniczką, wtedy by była rzeczywiście kosa.
Na wodach z elementami z pullem jak power snatche czy power/Hang Power cleany albo squat snatche i z wiosłem czasem udaje mi się odstawić wszystkich bez wyjątku. Z kolei na bieganiu, podciąganiu czy T2B często bywam ostatnia . Ale to już powoli się poprawia, może w tym roku pójdzie pierwszy Muscle-Up.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzisiaj z kolei cheat, ale chyba zasłużony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
longer brzmi dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Też mi cheat... pizza z podwójnym serem Ci się należy ;D

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Po pizzy jelita by mi niezłą karę zafundowały . Kabanosy dają radę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
lubie kabanosy więc już wiem co wybiore na nastepne ładowanie fatem ;
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium